Prodej nebytového prostoru 24 m² bez realitky

Dalimilova, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji ateliér dispozičního řešení 1+kk s balkonkem v cihlovém domě, který nyní bude procházet rozsáhlou rekonstrukcí. Ateliér se prodává v rozestavěném stavu - bez sanity, nášlapných vrstev, obkladů a dlažby. Renovace společných částí domu by měla být dokončena nejpozději do jara roku 2018, což je také předpokládaný termín předání. Ateliér...
Nabízím k prodeji ateliér dispozičního řešení 1+kk s balkonkem v cihlovém domě, který nyní bude procházet rozsáhlou rekonstrukcí. Ateliér se prodává v rozestavěném stavu - bez sanity, nášlapných vrstev, obkladů a dlažby. Renovace společných částí domu by měla být dokončena nejpozději do jara roku 2018, což je také předpokládaný termín předání. Ateliér se nachází ve sníženém přízemí domu a je orientovaný do klidného vnitrobloku.
5 NEJ:
Dům po rozsáhlé rekonstrukci ve společných prostorách
Vyhledávaná lokalita - Praha 3
Nádherné výhledy na Vítkov
10 min. - metro /tram /bus
Místo protkané historií

Chtěli byste být součástí historické části Žižkova, se kterou se pojí mnoho známých příběhů? Klidná ulice Dalimilova, ležící mezi Kostnickým náměstím a Cimburkovou ulicí vám tuto možnost nabízí. Kronikář Dalimil, podle kterého byla ulice pojmenována by jistě dlouho neváhal. Tato lokalita je totiž příběhem sama o sobě. Rezidence v jedné z nejstarších ulic Žižkova, Rezidence U Kronikáře, vám nabízí vše, po čem jste kdy toužili. Spojení historické lokality a nedalekého centra vám dává nové možnosti jak trávit svůj volný čas, jak žít…

V Rezidenci U Kronikáře naleznete v jednom z 10 bytů či 8 atelierů. Lokalita i rezidence dává ale příležitost i podnikavým jedincům, kteří se rozhodli žít svůj sen i v pracovní době. Pro ně tu máme připravené 2 nebytové prostory. I oni tak mohou být součástí celku, který je tolik výjimečný. Dům o pěti patrech, jehož základy dost možná položil známý vašeho pradědečka, zatímco se v Athénách konaly první novodobé Olympijské hry, Vám toho krom své minulosti může nabídnout mnoho…Můžete se těšit na novou, svěží tvář tradiční architektury, která vznikne po rozsáhlé rekonstrukci celého domu, včetně společných prostorů.

Prohlídky jsou možné již nyní po předchozí dohodě! Přiložené fotografie jsou vizualizace a nemusí být pro tento konkrétní ateliér.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
1+kk
plocha:
24 m²
cena:
2.368.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více