Spolubydlení bytu 4+kk, 120 m² bez realitky

Břežany II, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím dva pokoje v horním patře (neboli celé horní patro) krásného a nového mezonetového bytu 4kk, kde se člověk cítí jako doma. Vkusně a plně zařízený i vybavený, 120m2 s balkónem celá rozloha. Hezké místa v blízkosti pěších destinací, lomy, koně, stezky, lesy, louky, jahodová a malinová pole, obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště, tenisový...
Nabízím dva pokoje v horním patře (neboli celé horní patro) krásného a nového mezonetového bytu 4kk, kde se člověk cítí jako doma. Vkusně a plně zařízený i vybavený, 120m2 s balkónem celá rozloha. Hezké místa v blízkosti pěších destinací, lomy, koně, stezky, lesy, louky, jahodová a malinová pole, obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště, tenisový kurt, restaurace ...venkov, pohoda a klid. Každý si může přijít na své! Jedinečnost bytu je v prostornosti, členitosti, vybavením a světlem.

Dva plně vybavené pokoje jsou k dispozici v horním patře s vlastní koupelnou a WC, plus otevřený PC prostor. Pokoj pro jednoho 9 000 Kč, pokoj pro pár 12 000 Kč total i s internetem. Společné prostory mají 75m2, velká kuchyně, jídelna, obývák, 2 koupelny a 2WC v celém bytě.Také zde žijí dva sourozenci Sphynx kočky a jedna bílá Britská. Všichni jsou pohodoví a přítulní.

Dostupnost do Prahy Masarykova nádraží je 30min vlakem. Kdo nejezdí autem může zvolit autobus 2 minuty na vlak Rostoklaty nebo 15 minutovou krásnou procházku. Parkování je vedle domu.

Kauce podmínkou a smlouva samozřejmostí. Byt se nachází 7KM od Úval u Prahy.

Jen solidní a vážní zájemci. Milovnící koček ideálně.

Najdeme tu klid a pohodu na zemi s námi :) ?

PS: mohu pronajmout celé horní patro, kde se nachází (dva pokoje, koupelna, WC a otevřený PC prostor) za cenu 19 000 Kč total. Samozřejmě se sdílením společných prostor. Kauce 25tis.
Pro obchodní cestovatelé a další, je toto místo vhodné svým klidem a plnou vybaveností (mohu poskytnout nové peřiny, polštáře, povlečení...), co tedy potřebujete, jste pouze vy a vaše osobní věci :).
zobrazit celý popis
I offer two rooms or the whole top floor in a beautiful new 4kk duplex where one can feel at home. Tastefully and fully equipped and furnished,120m2 with balcony.Nice places in the vicinity of pedestrian destinations,quarries,horses,trails,forests,meadows,strawberry and raspberry fields,grocery,playground, tenis court, footbal field,restaurant...country side,peace and quiet.Everyone can come to...
I offer two rooms or the whole top floor in a beautiful new 4kk duplex where one can feel at home. Tastefully and fully equipped and furnished,120m2 with balcony.Nice places in the vicinity of pedestrian destinations,quarries,horses,trails,forests,meadows,strawberry and raspberry fields,grocery,playground, tenis court, footbal field,restaurant...country side,peace and quiet.Everyone can come to theirs! Its uniqueness has to be in spaciousness,articulation,equipment and light.Parking is by the house. Two fully equipped rooms are available. Room for individual is 9 000 CZK, for a couple 12 000 Kč all inclusive with internet.The common areas have 75m2,large kitchen,dining room,lounge,2 bathrooms and 2WC on each floor.There are also two siblings of Sphynx cats and one white British cat.Everyone is cozy and lovely.

Accessibility to the City - Prague Masarykovo station is 30min by train. The nearest train station is Rostoklaty and it takes you 2 minutes by bus or a nice 15 minute walk.

Only solid and serious candidates, ideally cat lovers.Deposit condition and contract of course.Find peace on earth with us here :).

I can help you to get to known the country and to be other support.

PS: The whole top floor with 2rooms, own bathroom, toilete and open PC room is for an individual price 19 000 Kč all inclusive. Deposit 25 000 Kč.

I am looking forward to meeting you.

Regards
Lenka
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+kk
plocha:
120 m²
cena:
9.000 Kč
vratná kauce:
15.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více