Prodej domu 3+kk bez realitky

Fryčajova, Brno - Obřany, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/483754
Prodej domu 191 m² bez realitky, Fryčajova, Brno - Obřany, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
2.850.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji řadový rodinný dům k rekonstrukci v městské části Obřany. Jedná se o přízemní dům ze třicátých let minulého století, který se nachází na podlouhlém pozemku na úpatí svahu. Zastavěná plocha a nádvoří je 161 m2. Zahrada u domu je přístupná jak přes dům, tak přes veřejná humna. K domu patří zahrada o velikosti 91 m2 a na ní navazuje...
Nabízím k prodeji řadový rodinný dům k rekonstrukci v městské části Obřany. Jedná se o přízemní dům ze třicátých let minulého století, který se nachází na podlouhlém pozemku na úpatí svahu. Zastavěná plocha a nádvoří je 161 m2. Zahrada u domu je přístupná jak přes dům, tak přes veřejná humna. K domu patří zahrada o velikosti 91 m2 a na ní navazuje obecní zahrada o velikosti 92 m2. Zdivo a stropy jsou v dobrém technickém stavu s výjimkou izolace proti zemní vlhkosti. Vnitřní rozvody, dveře, okna a podlahy a omítky byli v minulosti opravovány. V budově je sociální zařízení ( koupelna s vanou a samostatné wc ). Přípojky elektřiny, vody, kanalizace a plynu jsou na místě. Dům je do tvaru L. V domě je zřízena bytová jednotka 2+1, osazena v 1 NP, nemá podkroví – půda se vstupem z chodby po žebříku. Vstup do domu je z ulice vstupními dveřmi do chodby, která prochází až ke dveřím do dvora. Topení je zde ÚT s kotlem na plyn a teplá voda je přivedena do kuchyně a koupelny z el. boileru. Příjezd je k nemovitosti bezproblémový, parkování je pouze při komunikaci. Ve dvoře je vedlejší stavba, která navazuje na dvorní trakt. Stavba je zděná z cihelného zdiva, přízemní, nepodsklepená s plochou střechou. Je zde elektro rozvod 230V.

Na dům byla zpracována studie Ing. arch. Dušanem Urbanczykem, která navrhuje atraktivní dostavbu domu se současným standardem bydlení a velmi citlivě řeší využití svahové zahrady. Kuchyně a obývací pokoj jsou z poměrně tmavého prostoru přesunuty nahoru do patra. Kde získají světlost a výhled na celý pás zahrad a zejména přímý vstup do zahrady. Přízemí a podkroví lze řešit variabilně. V přízemí může být zázemí rodičů a odrostlejší děti mohou obývat podkroví. Případně dole může vzniknout samostatná garsoniéra a v podkroví můžou být ložnice. Ve všech případech se obývací pokoj s kuchyní stává případný průnikem a společnou zónou obyvatel domu. Uspořádání lze samozřejmě měnit dle potřeb. Vzhledem k ochraně proti hluku z ulice je ideální zasklení trojskly a nucené větrání rekuperací. Podle územního plánu se jedná o území stabilizované. Zvětšení objemu přístavbou nepřesáhne 50% původního objemu, a proto není potřeba prověřovat IPP celého bloku. Rekonstrukce dle navrženého záměru společně s přístavbou je v souladu s územním plánem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
483754
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
191 m²
cena:
2.850.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více