Prodej domu 3+1 bez realitky

Staré Křečany - Brtníky, Ústecký kraj

1.100.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům s pozemkem v obci Staré Křečany – Brtníky. Nemovitost je tvořena budovou na zastavěném pozemku o výměře 139m2 a zahradou o rozloze 821m2. Dům je samostatně stojící, podsklepený, jednopodlažní se sedlovou střechou a využitelným podkrovím. Obvodové konstrukce jsou v suterénu zděné smíšené, v nadzemních podlažích zděné cihelné. Střecha objektu je sedlová, její konstrukce je dřevěná trámová a krytina je z tašek Bramac.
V suterénu se nachází sklepní místnost se studnou a sklad. V prvním nadzemním podlaží se nachází chodba se schodištěm, obývací pokoj s krbem, kuchyně s nově instalovanou kuchyňskou linkou a jídelnou, koupelna s WC a krytá terasa s výhledem na Brtnický potok. Schody do podkroví jsou dřevěné. V prvním podkrovním podlaží jsou dvě ložnice a chodba, ze které vedou schody na půdu, jenž slouží jako skladiště. V domě jsou instalována plastová okna, pouze v suterénu jsou okna dřevěná zdvojená.

Vytápění je lokální el. přímotopnými tělesy, v obývacím pokoji v prvním podlaží se nachází krbová kamna. Ohřev TUV je zajištěn el.boilerem. Voda je napojena z vlastní studánky v suterénu přes domácí vodárnu. Odkanalizování splaškových vod je provedeno do vybiratelné žumpy. Dům je napojen na kabelovou přípojku ze sítě NN. V obci není kanalizace a plyn.

Objekt je dle odborného odhadu z roku 1922-1925. Byla prováděna průběžná údržba. V posledních 10 letech byla provedena výměna střešní krytiny vč. klempířských prvků, výměna oken, oprava podlah v části 1.P, oprava elektroinstalace, oprava fasády včetně částečného zateplení fasádním zateplovacím systémem. Dům je odizolovaný, bylo provedeno podříznutí a zároveň byl objekt obkopán, obložen tzv. nopovkou a obsypán kačírkem. Objekt si žádá dílčí opravy. Na zateplení domu je k dispozici zateplovací materiál.
Nemovitost se nachází v zastavěné části obce. Autobusová zastávka je vzdálena do 500m. V místě je restaurace a obchod se smíšeným zbožím. V sídelní části obce je pošta, obecní úřad a I. Stupeň základní školy.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 487994
Dispozice: 3+1
Plocha: 960 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 1.100.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Staré Křečany
Městská část: Brtníky
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 372

Aktivních inzerátů
bez provize

3 899

Realizovaných obchodů
tento rok

129 312 043 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+1 bez realitky

1.100.000 Kč