Prodej domu 3+1 bez realitky

Staré Křečany - Brtníky, Ústecký kraj

1.100.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům s pozemkem v obci Staré Křečany – Brtníky. Nemovitost je tvořena budovou na zastavěném pozemku o výměře 139m2 a zahradou o rozloze 821m2. Dům je samostatně stojící, podsklepený, jednopodlažní se sedlovou střechou a využitelným podkrovím. Obvodové konstrukce jsou v suterénu zděné smíšené, v nadzemních podlažích zděné cihelné. Střecha objektu je sedlová, její konstrukce je dřevěná trámová a krytina je z tašek Bramac.
V suterénu se nachází sklepní místnost se studnou a sklad. V prvním nadzemním podlaží se nachází chodba se schodištěm, obývací pokoj s krbem, kuchyně s nově instalovanou kuchyňskou linkou a jídelnou, koupelna s WC a krytá terasa s výhledem na Brtnický potok. Schody do podkroví jsou dřevěné. V prvním podkrovním podlaží jsou dvě ložnice a chodba, ze které vedou schody na půdu, jenž slouží jako skladiště. V domě jsou instalována plastová okna, pouze v suterénu jsou okna dřevěná zdvojená.

Vytápění je lokální el. přímotopnými tělesy, v obývacím pokoji v prvním podlaží se nachází krbová kamna. Ohřev TUV je zajištěn el.boilerem. Voda je napojena z vlastní studánky v suterénu přes domácí vodárnu. Odkanalizování splaškových vod je provedeno do vybiratelné žumpy. Dům je napojen na kabelovou přípojku ze sítě NN. V obci není kanalizace a plyn.

Objekt je dle odborného odhadu z roku 1922-1925. Byla prováděna průběžná údržba. V posledních 10 letech byla provedena výměna střešní krytiny vč. klempířských prvků, výměna oken, oprava podlah v části 1.P, oprava elektroinstalace, oprava fasády včetně částečného zateplení fasádním zateplovacím systémem. Dům je odizolovaný, bylo provedeno podříznutí a zároveň byl objekt obkopán, obložen tzv. nopovkou a obsypán kačírkem. Objekt si žádá dílčí opravy. Na zateplení domu je k dispozici zateplovací materiál.
Nemovitost se nachází v zastavěné části obce. Autobusová zastávka je vzdálena do 500m. V místě je restaurace a obchod se smíšeným zbožím. V sídelní části obce je pošta, obecní úřad a I. Stupeň základní školy.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 487994
Dispozice: 3+1
Plocha: 960 m²
Cena: 1.100.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Staré Křečany
Městská část: Brtníky
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se vám mohl sám ozvat.

Poslat zprávu majiteli

Majitel byl naposledy přihlášen:
před 15 hodinami

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát

7 840

Aktivních inzerátů
bez provize

9 345

Realizovaných obchodů
tento rok

448 685 508 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.