Prodej rekreačního objektu 3+1 bez realitky

Mariánské údolí, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří, Ústecký kraj

650.000 Kč

Popis

Prodám rekreační chatu u řeky Ohře v Mariánském údolí v Klášterci nad Ohří. Nemovitost se nachází v překrásném údolí u řeky Ohře s možností koupání, rybolovu a vodních sportů. Údolí je v malebném prostředí s loukami, citlivě zasazenými a scenérii přizpůsobenými chatami se skalkami a zahrádkami.
Chata je z velké části po rekonstrukci. Z většiny své plochy je nově vyzděná, má dřevěná okna a novou střechu z lehké střešní krytiny. Je situovaná do přízemí a prvního patra. V přízemí se nachází sklep a kuchyň se zázemím. V prvním patře je pak velký obytný prostor, který si můžete rozdělit příčkami dle Vašich představ, dále se v prvním patře nachází ložnice a koupelna s WC. Chata je částečně vybavená a lze jí okamžitě užívat. Ocení jí zejména šikovný kutil, který dokončí rekonstrukci objektu podle vlastních představ. Součástí nabídky je i stavební materiál a nářadí.
Výhodou údolí je odstavné parkoviště mimo údolí (vybudovaná přístupová cesta, parkovací místo), takže Vás neruší žádný provoz na silnici.
Nemovitost se nachází na pozemku v osobním vlastnictví o rozloze 318 m2. Plošné dispozice chaty jsou přízemí 41,9 m2, první patro 60,1 m2.
Do objektu je zaveden el. proud 220 a 380 kW a pitná voda. Voda je v období od listopadu do března pro celé údolí uzavřena. Ohřev vody je el. boilerem. Pro zalévání lze využít užitkovou vodu z řeky, čerpadlo je součástí nabídky.
K chatě dále patří skalky a dvě terasy, kde se můžete slunit nebo grilovat. Součástí nabídky je i pramice, se kterou se můžete vydat po řece ke skalám nebo se z ní vykoupat či lovit ryby.
Dostupnost chaty je možná kromě auta i vlakem z Klášterce nad Ohří. Klášterec nad Ohří je vzdálen 15 minut pěšky.
V případě vážného zájmu lze domluvit prohlídku.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 488839
Dispozice: 3+1
Plocha: 102 m²
Cena: 650.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Klášterec nad Ohří
Městská část: Miřetice u Klášterce nad Ohří
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně
Balkón: Ne
Terasa: Ano
K dispozici od: ihned

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 772

Aktivních inzerátů
bez provize

14 693

Realizovaných obchodů
tento rok

863 415 534 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu 3+1 bez realitky

650.000 Kč