Prodej domu 5+kk bez realitky
Rpety, Středočeský kraj

2.700.000 Kč

Popis

POZOR : dům je rezervován 21.3. - 28.6.2019 včetně. Po tomto datu, pokud nedojde k jeho prodeji, je opět volně v nabídce.
Při rychlém jednání je možná sleva.
Rodinný dům v centru klidné obce Rpety, zastavěná plocha cca 220 m, plocha zahrady cca 245 m. V domě je kuchyně společná s jídelnou a za ní ložnice. Obě místnosti lze vytápět kachlovými kamny nebo elektrickými akumulačními kamny. Přes chodbu je zde obývací pokoj s krbem, samostatný záchod a samostatná koupelna a spižírna. Na půdě je vybavená jedna místnost (pokoj) skrze kterou se vchází na terasu. Kromě obytné části je součástí domu garáž s dílnou, kůlna sloužící primárně jako sklad dřeva, tři chlévy, z nichž jeden je předělán na pokojík pro malého dobrodruha, který touží po odděleném prostoru. Zahrada je předělena terasou na dvě patra, je v ní několik jabloní, květinová skalka a záhony se zeleninou a ovocem.

ENGLISH: The house is reserved in dates 21.3. - 28.6.2019. In case if is not purchased, then it will be available again.
In the case of quick sale, a discount is possible.
Family house in the center of a quiet village Rpety, built-up area cca 220 sqm, garden area about 245 sqm. In the house ground floor there is a kitchen with a dining room and a bedroom behind it. Both rooms can be heated by tiled stoves or electric storage stoves. Through the corridor there is a living room with a fireplace, a separate toilet and a separate bathroom and a a cloakroom. The first floor has one room (room) through which you enter the terrace. In addition to the residential part, a garage with a workshop, a shed serving primarily as a storehouse of wood, three sheds, one of which is redesigned for a small adventurer who desires for a separate space. The garden is divided by two terraces, there are several apple trees, flower rocks and flower beds with vegetables and fruits.

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 494144
Dispozice: 5+kk
Plocha: 472 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 2.700.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Rpety
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavenost: Vybavený Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Equa bank
Vybavte si domácnost s Minutovou půjčkou se sazbou od 4,8 % p.a.
Reklama
Reklama

6 822

Aktivních inzerátů
bez provize

20 060

Realizovaných obchodů
tento rok

1 250 059 474 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+kk bez realitky

2.700.000 Kč