Prodej domu Ostatní bez realitky

Lipová-lázně - Dolní Lipová, Olomoucký kraj

2.500.000 Kč

Popis

Prodám dům za 2 500 000 Kč
Nabízíme k prodeji dvoupatrový, cihlový, rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami a velkým nebytovým prostorem v přízemí, který je momentálně uzpůsoben, jako prodejna květin a drogerie. Dům se nachází v Lipové – lázních. Celý objekt může sloužit jako reprezentativní sídlo firmy, bydlení pro rodinu, případně jako vícegenerační rodinný dům.

 Ve dvou nadpozemních patrech se nachází dvě bytové jednotky (2+1 o výměře 80m2 a 3+1 o výměře 110m2) a nebytovým prostorem (o výměře 72m2) v Lipové – lázních. Dům má zastavěnou plochu o výměře 196m2, nádvoří činí 570 m2 a zahrada 256m2, kde se nachází studna s užitkovou vodou. Zahrada je upravená, jsou zde zasazeny ozdobné květiny a dřeviny, atmosféru doplňuje dominantní vrba, která sahá až do potoka, který kolem domu protéká. Objekt se nachází v blízkosti místních lázní, mateřské školky, obecního úřadu, autobusové zastávky, fotbalového hřiště a kulturního domu. S parkováním u domu není problém, až tři automobily. Celý objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřina 220/380, vytápění ústřední plynové, střecha plechová, okna dřevěná, podlahy betonové (v přízemí pokryty dlaždicemi, v prvním nadzemním patře dlaždicemi a koberci, v druhém nadzemním patře plovoucí podlahou). Dům je průběžně udržovaný, v roce 2005 proběhla částečná rekonstrukce, která zahrnovala výstavbu velké slunné terasy, která se nachází v mezipatře domu. Případná návštěva domu vítána.
Dispozice přízemí – nebytový prostor - obchod s kanceláří, menším skladem, toaletou. Také se v přízemí nachází vstupní chodba, kde je možnost uložení kol a jiných sportovních a volnočasových potřeb, prostorná dílna. Dům částečně podsklepen. Kombinovaný plynový kotel pro celý dům se nachází v prvním patře.
Dispozice bytu v 1. nadzemním patře – větší koupelna s rohovou vanou a toaletou, samostatná kuchyň, prostorná vstupní chodba s možností stolování, obývací pokoj, ložnice.
Dispozice mezonetového bytu v 2. nadzemním patře – vstupní chodba se schodištěm do podkrovního pokoje, menší koupelna s vanou a toaletou, samostatná kuchyň, obývací pokoj a ložnice.

Spolu s prodejem domu nabízíme i vypracovaný projekt na rekonstukci mezonetového bytu v 2. nadzemním podlaží spolu s technickými výkresy a vizualizacemi navrženého prostoru. Návrh interiéru provedl interiérový designér spolu s rozvržením nábytku a výběru konkrétních nábytkových kusů.
Průkaz energetické náročnosti klas. třída G.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 495841
Dispozice: Ostatní
Plocha: 196 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 2.500.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Lipová-lázně
Městská část: Dolní Lipová
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Částečně Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 824

Aktivních inzerátů
bez provize

20 058

Realizovaných obchodů
tento rok

1 249 995 974 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

2.500.000 Kč