Prodej domu Ostatní bez realitky

Lipová-lázně - Dolní Lipová, Olomoucký kraj

2.500.000 Kč

Popis

Prodám dům za 2 500 000 Kč
Nabízíme k prodeji dvoupatrový, cihlový, rodinný dům se dvěmi bytovými jednotkami a velkým nebytovým prostorem v přízemí, který je momentálně uzpůsoben, jako prodejna květin a drogerie. Dům se nachází v Lipové – lázních. Celý objekt může sloužit jako reprezentativní sídlo firmy, bydlení pro rodinu, případně jako vícegenerační rodinný dům.

 Ve dvou nadpozemních patrech se nachází dvě bytové jednotky (2+1 o výměře 80m2 a 3+1 o výměře 110m2) a nebytovým prostorem (o výměře 72m2) v Lipové – lázních. Dům má zastavěnou plochu o výměře 196m2, nádvoří činí 570 m2 a zahrada 256m2, kde se nachází studna s užitkovou vodou. Zahrada je upravená, jsou zde zasazeny ozdobné květiny a dřeviny, atmosféru doplňuje dominantní vrba, která sahá až do potoka, který kolem domu protéká. Objekt se nachází v blízkosti místních lázní, mateřské školky, obecního úřadu, autobusové zastávky, fotbalového hřiště a kulturního domu. S parkováním u domu není problém, až tři automobily. Celý objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektřina 220/380, vytápění ústřední plynové, střecha plechová, okna dřevěná, podlahy betonové (v přízemí pokryty dlaždicemi, v prvním nadzemním patře dlaždicemi a koberci, v druhém nadzemním patře plovoucí podlahou). Dům je průběžně udržovaný, v roce 2005 proběhla částečná rekonstrukce, která zahrnovala výstavbu velké slunné terasy, která se nachází v mezipatře domu. Případná návštěva domu vítána.
Dispozice přízemí – nebytový prostor - obchod s kanceláří, menším skladem, toaletou. Také se v přízemí nachází vstupní chodba, kde je možnost uložení kol a jiných sportovních a volnočasových potřeb, prostorná dílna. Dům částečně podsklepen. Kombinovaný plynový kotel pro celý dům se nachází v prvním patře.
Dispozice bytu v 1. nadzemním patře – větší koupelna s rohovou vanou a toaletou, samostatná kuchyň, prostorná vstupní chodba s možností stolování, obývací pokoj, ložnice.
Dispozice mezonetového bytu v 2. nadzemním patře – vstupní chodba se schodištěm do podkrovního pokoje, menší koupelna s vanou a toaletou, samostatná kuchyň, obývací pokoj a ložnice.

Spolu s prodejem domu nabízíme i vypracovaný projekt na rekonstukci mezonetového bytu v 2. nadzemním podlaží spolu s technickými výkresy a vizualizacemi navrženého prostoru. Návrh interiéru provedl interiérový designér spolu s rozvržením nábytku a výběru konkrétních nábytkových kusů.
Průkaz energetické náročnosti klas. třída G.

Parametry

Číslo inzerátu: 495841
Dispozice: Ostatní
Plocha: 196 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 2.500.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Lipová-lázně
Městská část: Dolní Lipová
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavení: Částečně Chci novější nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama
Reklama

8 133

Aktivních inzerátů
bez provize

37 594

Realizovaných obchodů
tento rok

2 168 810 229 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.