Prodej bytu 3+kk bez realitky

Ke škole, Praha - Chodov

4.590.000 Kč

Popis

“Novostavba bytu” 3+KK / 63m2 s šatnou, balkonem 3m2 a sklepem 3m2 ve 4NP revitalizovaného panelového domu se dvěma výtahy, zabezpečovacím a kamerovým systémem. 

Jedinečná možnost koupě dosud neobydlených bytů v různých lokalitách Prahy po kompletní rekonstrukci přímo od investiční a developerské společnosti s letitou praxí v oblasti provádění staveb a komplexních rekonstrukcí. 

Námi prodávané byty prošly nákladnou rekonstrukcí zahrnující mimo jiné rozvody elektroinstalace a vody, osazením nových vstupních (bezpečnostní) a interiérových dveří vč. obložkových zárubní (vzor bělený dub), korespondující s barvou vinylové podlahy, která je položena skrze celý byt. Jsou instalovány SDK stropní podhledy a štuky na stěnách celého bytu, nové zděné jádro vč. velkoformátové dlažby a obkladů v koupelně i WC. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem s vestavěnou skřínkou v dekoru dub, nástěnným zrcadlem a místem pro pračku se sušičkou. WC je závěsné s podomítkovým splachovacím systémem Geberit. 

Každý byt je vybaven kuchyňskou linkou v dekoru kombinace dub pro nástěnné skřínky, bílá - lesk pro spodní a vysoké skřínky nebo bílá - lesk pro celek s pracovní deskou v dekoru dub. Součástí kuchyňské linky je vestavná trouba a mikrovlnka, varná deska, myčka nádobí a lednice.

V rámci rekonstrukcí bylo použito vybavení a zařizovacích předmětů předních českých i zahraničních výrobců jako jsou Villeroy&Boch, Duravit, Hansa, Grohe, Sapeli, ale také např. IKEA, Siko, Jika, SOLO, aj. pro docílení modularity instalovaných prvků, např. budoucí výměnou dvířek kuchyně nebo pohledových částí nábytku získá byt nový vzhled s minimální investici bez nutnosti koupě a montáže celé sestavy. 

Každý byt je možné zakoupit ve shora uvedeném základním provedení anebo vč. vyobrazeného vybavení na vizualizacích. Cena tohoto vybavení se pohybuje vč. instalace okolo 190.000,- Kč, které budou započítány do ceny bytu. 

Rovněž bylo přihlédnuto k efektivnímu a nenákladnému budoucímu řešení každého prostoru, tj. byty vždy disponuji prostorem pro modulární vestavěnou šatnu, která eliminuje další investice do nákladných a rozlehlých vestavěných skříní, ale i k řešení jednotlivých pokojů, proto je každá ložnice vyobrazena ve více provedeních (ložnice rodičů, dětský pokoj pro miminko, dětský pokoj pro starší dítě, dětský pokoj pro dvě starší děti nebo varianta s pracovnou). 

Bytový dům prošel kompletní revitalizací vč. výtahu, plastových oken, zatepleni, nové kotelny, aj., čemuž odpovídají i nízké provozní náklady 3.000,-Kč vč. elektriky. 

Chodov je lokalita s perfektní dopravní dostupností (Metro v pochozí vzdálenosti, BUS vedle domu, napojení na hlavní tahy D1 a Magistrálu nedaleko) a občanskou vybaveností (škola i školka hned před domem, dětské hřiště, park, lékařské středisko, síť obchodů, restaurace, kino, fitness, aj. v pochozí vzdálenosti). 

Součásti ceny je i zajištění kompletního právního servisu i výhodného financovaní zahrnující porovnaní nabídek od všech bankovních domů. 

V průběhu prováděné rekonstrukce je po dohodě možné provádět i klientské změny v součinnosti s koordinátorem stavby a bytovým architektem, který dle požadavku vypracuje 3D model Vámi navržených změn. 

V případě, že se Vám námi prováděné rekonstrukce libí, ale nevyhovuje Vám dispozice nebo lokalita nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám nemovitost dle Vašeho zadání vyhledáme, zajistíme kompletní právní i finanční servis a následně byt zrekonstruujeme. Celý průběh bude konzultován s koordinátorem stavby a bytovým designerem, který Vám dle požadavku zpracuje 3D návrh.  

Odstíny a barevné kombinace se mohu v rámci 3D vizualizací lišit, proto budou upřesněny při osobni konzultaci.

Stav 6/2018: Právě probíhají vyklízecí a bourací práce. Termín dokončení 8/2018.

Parametry

Číslo inzerátu: 521504
Dispozice: 3+kk
Plocha: 63 m²
Cena: 4.590.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Chodov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Panel
PENB: C
Vybavení: Částečně Chci slevu na nákup nábytku/doplňků
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama
Reklama

8 145

Aktivních inzerátů
bez provize

37 515

Realizovaných obchodů
tento rok

2 162 922 371 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.