Prodej bytu 3+kk bez realitky

Ke škole, Praha - Chodov

4.590.000 Kč

Popis

“Novostavba bytu” 3+KK / 63m2 s šatnou, balkonem 3m2 a sklepem 3m2 ve 4NP revitalizovaného panelového domu se dvěma výtahy, zabezpečovacím a kamerovým systémem. 

Jedinečná možnost koupě dosud neobydlených bytů v různých lokalitách Prahy po kompletní rekonstrukci přímo od investiční a developerské společnosti s letitou praxí v oblasti provádění staveb a komplexních rekonstrukcí. 

Námi prodávané byty prošly nákladnou rekonstrukcí zahrnující mimo jiné rozvody elektroinstalace a vody, osazením nových vstupních (bezpečnostní) a interiérových dveří vč. obložkových zárubní (vzor bělený dub), korespondující s barvou vinylové podlahy, která je položena skrze celý byt. Jsou instalovány SDK stropní podhledy a štuky na stěnách celého bytu, nové zděné jádro vč. velkoformátové dlažby a obkladů v koupelně i WC. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem s vestavěnou skřínkou v dekoru dub, nástěnným zrcadlem a místem pro pračku se sušičkou. WC je závěsné s podomítkovým splachovacím systémem Geberit. 

Každý byt je vybaven kuchyňskou linkou v dekoru kombinace dub pro nástěnné skřínky, bílá - lesk pro spodní a vysoké skřínky nebo bílá - lesk pro celek s pracovní deskou v dekoru dub. Součástí kuchyňské linky je vestavná trouba a mikrovlnka, varná deska, myčka nádobí a lednice.

V rámci rekonstrukcí bylo použito vybavení a zařizovacích předmětů předních českých i zahraničních výrobců jako jsou Villeroy&Boch, Duravit, Hansa, Grohe, Sapeli, ale také např. IKEA, Siko, Jika, SOLO, aj. pro docílení modularity instalovaných prvků, např. budoucí výměnou dvířek kuchyně nebo pohledových částí nábytku získá byt nový vzhled s minimální investici bez nutnosti koupě a montáže celé sestavy. 

Každý byt je možné zakoupit ve shora uvedeném základním provedení anebo vč. vyobrazeného vybavení na vizualizacích. Cena tohoto vybavení se pohybuje vč. instalace okolo 190.000,- Kč, které budou započítány do ceny bytu. 

Rovněž bylo přihlédnuto k efektivnímu a nenákladnému budoucímu řešení každého prostoru, tj. byty vždy disponuji prostorem pro modulární vestavěnou šatnu, která eliminuje další investice do nákladných a rozlehlých vestavěných skříní, ale i k řešení jednotlivých pokojů, proto je každá ložnice vyobrazena ve více provedeních (ložnice rodičů, dětský pokoj pro miminko, dětský pokoj pro starší dítě, dětský pokoj pro dvě starší děti nebo varianta s pracovnou). 

Bytový dům prošel kompletní revitalizací vč. výtahu, plastových oken, zatepleni, nové kotelny, aj., čemuž odpovídají i nízké provozní náklady 3.000,-Kč vč. elektriky. 

Chodov je lokalita s perfektní dopravní dostupností (Metro v pochozí vzdálenosti, BUS vedle domu, napojení na hlavní tahy D1 a Magistrálu nedaleko) a občanskou vybaveností (škola i školka hned před domem, dětské hřiště, park, lékařské středisko, síť obchodů, restaurace, kino, fitness, aj. v pochozí vzdálenosti). 

Součásti ceny je i zajištění kompletního právního servisu i výhodného financovaní zahrnující porovnaní nabídek od všech bankovních domů. 

V průběhu prováděné rekonstrukce je po dohodě možné provádět i klientské změny v součinnosti s koordinátorem stavby a bytovým architektem, který dle požadavku vypracuje 3D model Vámi navržených změn. 

V případě, že se Vám námi prováděné rekonstrukce libí, ale nevyhovuje Vám dispozice nebo lokalita nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám nemovitost dle Vašeho zadání vyhledáme, zajistíme kompletní právní i finanční servis a následně byt zrekonstruujeme. Celý průběh bude konzultován s koordinátorem stavby a bytovým designerem, který Vám dle požadavku zpracuje 3D návrh.  

Odstíny a barevné kombinace se mohu v rámci 3D vizualizací lišit, proto budou upřesněny při osobni konzultaci.

Stav 6/2018: Právě probíhají vyklízecí a bourací práce. Termín dokončení 8/2018.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 521504
Dispozice: 3+kk
Plocha: 63 m²
Cena: 4.590.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Chodov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Panel
PENB: C
Vybavenost: Částečně
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 434

Aktivních inzerátů
bez provize

4 578

Realizovaných obchodů
tento rok

177 193 902 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

4.590.000 Kč