Prodej bytu 1+1 bez realitky
Olomouc - Hodolany, Olomoucký kraj

1.200.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji cihlový byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1 v klidné části Hodolan na ulici Jiráskova. Tento byt má výměru 36,4m2 a je situován v přízemí bytového domu. Byt se nachází ve stavu stavebních úprav, neboť posledním záměrem majitele bylo užívat celý byt jako garáž.
Pro investora se nabízí 2 řešení:
1) vybudování bytu 1+kk s garáží!!!
Jedná se o jednoduchou a levnou variantu, kdy přední část do ulice s osazenými sekčními vraty lze využívat jako garáž. Obytný prostor se od garáže oddělí příčkou a vznikce tak jednotka 1+kk přístupná stávajícím vstupem ze dvora. Významnou investiční položkou je tak pouze vybudování sociálního zařízení. V souladu se stavebním povolením byly vyměněny 2 okna do ulice za sekční garážová vrata, odstraněny příčky v bytě a snížena podlaha o cca 90cm.
2)Uvedení bytu 1+1 do původního stavu
Přes všechny uvedené dosavadní úpravy je tento byt (užívaný nyní jako garáž) zkolaudován stále jako byt 1+1. Nutné investice by pak byly vyměnit zpět sekční vrata za 2 okna, zvýšit podlahu v celém rozsahu bytu, vybudovat příčky apod. Ač stačí dle stavebního zákona uvést byt pouze do původního stavu, bylo pro všechny případy na uvedení bytu do původního stavu vydáno v červenci letošního roku stavební povolení.
V domě je celkem 9bytových a 2 nebytové jednotky. Všechny tyto bytové jednotky různých velikostí od 1+1 až po 4+1 včetně nebytových prostor jsou nyní nabízeny k prodeji. K dispozici je všem vlastníkům těchto bytových a nebytových jednotek dvůr s venkovním posezením. V blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost: MHD (tramvajové, autobusové spojení), vlakové nádraží, základní školy, mateřské školy, restaurace a další. V případě potřeby zajistíme výhodné financování koupě bytu. Kontakt na majitele bytu: tel. 602 752 358. helena.ondryskova@seznam.cz. Realitní kanceláře prosím nevolat.

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 536005
Dispozice: 1+1
Plocha: 36 m²
Cena: 1.200.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Olomouc
Městská část: Hodolany
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: E
Vybavenost: Nevybavený Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Equa bank
Vybavte si domácnost s Minutovou půjčkou se sazbou od 4,8 % p.a.
Reklama
Reklama

6 767

Aktivních inzerátů
bez provize

20 924

Realizovaných obchodů
tento rok

1 312 384 277 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 1+1 bez realitky

1.200.000 Kč