Prodej bytu 3+kk bez realitky
U Vojanky, Praha - Košíře

6.990.000 Kč

Popis

JEDINEČNÉ BYDLENÍ V ZELENI!
Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout krásný byt v kompletně zrekonstruovaném historickém vila domu z roku 1920. Projekt Rezidence U Vojanky je již dokončený a k nastěhování ihned.
Rezidence je tvořena celkem 6 byty v elegantním vila domu, s atraktivními společnými prostorami včetně parkovacích stání v areálu a součástí rezidence je i zahrada pro společné využití.
Rezidence se nachází v klidné vilové lokalitě Prahy 5 – Košíře mezi zelení v okolí. Tato čtvrť láká obyvatele čistým vzduchem, klidem a blízkostí centra města s veškerou rozvinutou občanskou vybaveností Prahy 5. Západní část Košíř tvoří přírodní park Košíře-Motol s bývalou viniční usedlostí Cibulka.
Projekt vznikl kompletní a náročnou rekonstrukcí historického vila domu. Při rekonstrukci domu samotného a bytové jednotky byly použity kvalitní materiály, mezi něž patří dřevěné podlahy, kvalitní dlažby a sanitární keramika předních výrobců.
Jedná se o byt s dispozicí 3+kk (jedna místnost s oknem jako velká šatna či pracovna) + komora o podlahové ploše 71,23 m2 + sklep. Jednotka se nachází ve 3. NP a je orientována na jihovýchod. Jsme přímý vlastník a neplatíte žádnou provizi - více informací k projektu naleznete zde http://rezidenceuvojanky.cz/

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 538321
Dispozice: 3+kk
Plocha: 76 m²
Cena: 6.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Košíře
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Výtah: Ne
Garáž: Ne
K dispozici od: ihned

6 567

Aktivních inzerátů
bez provize

52 195

Realizovaných obchodů
tento rok

3 321 762 661 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

6.990.000 Kč