Prodej domu 6+1 bez realitky
Třeboc, Středočeský kraj

3.490.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům z roku 1934, který tvoří součást bývalé zemědělské usedlosti, jež sloužila ke zpracování chmele. Jedná se o objekt se dvěma nadzemními podlažími a půdou, částečně podsklepený. Obytná část je velikosti 6+1 se zastavěnou plochou 217 m² a podlahovou plochou 417 m². Na dům navazuje zemědělský objekt stájí 99 m², kolna 92 m², chlívky 65 m² a stodola 176 m². Všechny objekty jsou postaveny z bílého kamene - opuky, která se zde těží v nedalekém lomu. Stavby tvoří převážně uzavřený celek, jehož středem je dvůr 340 m² se zahrádkou a vzrostlou třešní. Za stodolou je mírně svažující se zahrada 862 m², se studánkou, malým jezírkem, skalkami, ořešáky a ovocnými stromy. Vše na vlastním pozemku o celkové výměře 1851 m².

Hlavní budova je po částečné rekonstrukci. Byla položena nová střecha s vestavěnými okny, vybudováno odpadní potrubí a rozvod pitné vody, na dvoře ekologická čistírna odpadních vod, el. přípojka 220/380V. Přístup do objektu je průjezdem, který ústí do dvora, z něj vedou schody do zvýšeného přízemí, kde je předsíň a chodba. V přízemí se nachází 4 místnosti. Jídelna, která je zařízena velkým jídelním stolem s rohovou lavicí a jejímž dominantním prvkem je funkční kovová pec. Zrekonstruovaná ložnice pro hosty a dále 2 místnosti před rekonstrukcí, jedna plánovaná jako kuchyně, druhá jako ložnice. Je zde také záchod a koupelna, obě místnosti funkční, ale zařízeny pouze provizorně, určeny též k rekonstrukci. Z předsíně je vstup na schodiště, které vede do prvního patra, kde se nachází 2 místnosti. První je rozlehlá místnost s monumentálním trámovým stropem, která měla původně hospodářské využití, nabízí se však po rekonstrukci jako působivý obývací pokoj. Druhá je již zrekonstruovaný pokoj, který je zařízen jako ložnice majitelů. Přes celou šířku domu je zvýšená půda, vhodná k půdní vestavbě. Dům má dále 4 sklepní místnosti, z toho jedna je s obloukovou kamennou klenbou, která je teplotou ideální na víno nebo uskladnění ovoce a zeleniny. V objektu je nutno vyřešit centrální vytápění, nyní jsou v původně obývaných místnostech kamna na uhlí a v jídelně pec na dřevo. Na ohřev teplé vody je potřeba pořídit kotel a čerpadlo, nyní je rozvod studené vody samospádem. U domu byla z vnější strany provedena masivní sanace proti vlhkosti až k základům.

Objekt je půvabný s původními historickými prvky, ideální pro milovníky starých časů. Současný stav není vhodný pro celoroční obývání, v další rekonstrukci je nutné pokračovat. Majitelé by rádi tento úkol přenechali někomu s citem pro věc. Jedná se o hezké místo, kde naleznete klid a soukromí. Sousedé jsou přátelští a bezproblémoví. Dobrá dostupnost ze silnice R6 Praha - Karlovy Vary, 50 km od hranice Prahy.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 546747
Dispozice: 6+1
Plocha: 417 m²
Plocha pozemku: 1.851 m²
Cena: 3.490.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Třeboc
Typ budovy: Ostatní
Vybavenost: Částečně Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne

6 593

Aktivních inzerátů
bez provize

52 034

Realizovaných obchodů
tento rok

3 311 924 389 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 6+1 bez realitky

3.490.000 Kč