Prodej bytu 2+kk bez realitky

Praha - Vršovice

2.450.000 Kč

Popis

Prodej podkrovního nově opraveného prosvětleného ateliéru 2+kk 28,4 m2 po částečné rekonstrukci v širším centru města.
Nově je provedeno zateplení, SDK podhledy, oprava střešního okna. Prostor je napojen na vodu, kanalizaci, plyn, elektřinu.
Ateliér v osobním vlastnictví se nachází v podkroví (5.patro) bytového domu. V atraktivní lokalitě Vršovic s výbornou dopravní dostupností tramvají do všech směrů, během několika minut na I.P. Pavlova nebo Muzeum. Dům stojí proti parku, v blízkosti parku Grébovka. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu, škola, sportovní hala Hasa, restaurace, obchody, kultura.
Dům stojí v klidné ulici, ale přesto několik desítek metrů od zastávky tramvají. V podkrovním ateliéru orientovaném na východ je úplný klid.
Ateliér má celkovou výměru 27,2 m2 a samostatné stávající WC na chodbě 1,2 m2. Navíc je součástí dalších 5,6 m2 úložného prostoru se sníženou výškou. V prohlášení vlastníka je však formálně celková výměra uvedena 23 m2.
Prostor ateliéru je nyní bez příček, aby si budoucí majitel mohl řešení dokončil dle svých představ. Provedená rekonstrukce odstranila hlavní nedostatky, vybourala staré špatné konstrukce, nevyhovující povrchy a doplnila zateplení. Dokončení bude obnášet již jen nové čisté jednoduché konstrukce.
Součástí prodeje je i architektonická studie, kterou je navrženo plně vybavené pohodlné kompaktní 2+kk. V případě zájmu by ale bylo možné celý prostor ( mimo koupeny ) nechat otevřený, pak vzniká světlá prostorná garsoniéra. Stávající WC může v budoucnu sloužit jako komora.
Dům má naplánovanou opravu uliční krásné fasády v tomto nebo příštím roce, což vytvoří z domu reprezentativní a atraktivní objekt. Dům nemá výtah.
Jsme přímí vlastníci.
Kontakt:
J.Řeřicha 777 086 168
M.Řeřichová 603 181 730

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 553185
Dispozice: 2+kk Chci poradit s pojištěním nemovistosti
Plocha: 28 m²
Cena: 2.450.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Vršovice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: E
Vybavenost: Nevybavený Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 5
Balkón: Ne
Terasa: Ne
K dispozici od: Ihned

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

7 150

Aktivních inzerátů
bez provize

32 160

Realizovaných obchodů
tento rok

2 076 300 456 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

2.450.000 Kč