Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 3+1 • 70 m² bez realitkyŠtefáčkova, Brno - Líšeň, Jihomoravský kraj
Pronájem bytu 3+1 70 m² s lodžií, ulice Štefáčkova, Brno – Líšeň
Byt 3+1 s lodžií v žádané lokalitě Brno-Líšeň, na ulici Štefáčkova. Nachází se v klidném panelovém domě ve 2.NP/8, ve kterém je kamerový systém a vstup na čip. Byt je orientován na východ a je částečně vybaven: kuchyňská linka, vestavěné skříně, jídelní stůl a židle. Parkování přímo před domem.
Byt bude k dispozici od 1.9.2021, byt prošel částečnou rekonstrukcí (nová kuchyňská linka, rekonstrukce koupelny a WC, komplet vymalování).
Na zastávku Novolíšeňská je to 4 minuty chůze, odkud jezdí tramvaj (15minut do centra), autobus a trolejbus. V blízkosti se nachází Mariánské údolí, restaurace, školy, školky, obchody a další občanská vybavenost.
Rozloha místností:
Obývací pokoj 20m2
1. pokoj 11,5m2
2. pokoj 8m2
kuchyň 9,5m2
Chodba 10m2
Koupelna 3 m2
WC 1m2
Lodžie 5m2
sklepní koje 2m2
Nájem 13 900Kč
Energie 3 900Kč pro 3 osoby.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 9. 2021 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Nevybaveno |
| Vytápění | Vzdálené |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 199 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 3+1 |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Číslo inzerátu | 587573 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 70 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Lodžie |
| Sklep | |
| Výtah | |
| MHD 4 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.