Spolubydlení bytu 3+1, 75 m² bez realitky

U Ryšánky, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmeme neprůchozí pokoj v 3+1 jedné osobě.
Pokoj je 4.5 x 3 metry v 3.patře 4 patrové cihlové bytovky v krásném prostředí Zeleného pruhu. Poblíž domu je multifunkční sportoviště a bazén. Tenisové a softballové hřiště, stejně jako cyklostezka a inline stezka v dosahu pěšky. Parkování je podvečer naprosto v pohodě přímo před domem. (koukněte na mapu a...
Pronajmeme neprůchozí pokoj v 3+1 jedné osobě.
Pokoj je 4.5 x 3 metry v 3.patře 4 patrové cihlové bytovky v krásném prostředí Zeleného pruhu. Poblíž domu je multifunkční sportoviště a bazén. Tenisové a softballové hřiště, stejně jako cyklostezka a inline stezka v dosahu pěšky. Parkování je podvečer naprosto v pohodě přímo před domem. (koukněte na mapu a Streetview)

Cena je 5000 CZK/ mesic a zahrnuje všechny poplatky i internet.

Dostupnost - Zastavka "Na Planině". Jen 2 zastávky na Metro C - Budějovickou, nebo 10 minut busem k vodě na Dvorce (tram). Autobusy - 124, 205.

Dotazy a kontakt o zájem na prohlídku na email: pavlik.k@centrum.cz
zobrazit celý popis
We are looking for rent of one room in nice 3 bedroom condo for one person. The room is 15 x 10 ft in third of four-stories brick house in really nice area of Zeleny Pruh. Next to house there is a sport court and indoor swimming pool. Tennis and baseball fields as well as cycling/in-line routes are in walking distance. Parking is absolutely OK in late afteroon area in front of the house....
We are looking for rent of one room in nice 3 bedroom condo for one person. The room is 15 x 10 ft in third of four-stories brick house in really nice area of Zeleny Pruh. Next to house there is a sport court and indoor swimming pool. Tennis and baseball fields as well as cycling/in-line routes are in walking distance. Parking is absolutely OK in late afteroon area in front of the house.

Price is 5000 CZK/month and it is including all utilities and hi-speed internet.

Transport - bus stop "Na Planine", Only 2 stops on Metro C - Budejovicka, or 10 minutes by bus on Dvorce (tram). Buses: 124 and 205.

Questions: Ask: pavlik.k@centrum.cz
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
75 m²
cena:
5.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více