
Inzerát již není v nabídce
Podobné nabídky jako tato nemovitost
- Pronájem
- Byt
- 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk, Dvoupokojový, Třípokojový


Pronájem bytuÚdernícka, Petržalka - Kapitulský Dvor, Bratislavský kraj- Dvoupokojový
- 53 m²
595 € + 205 €650 €
Ušetříte 55 €
Pronájem bytuZdenky Schelingovej, Devínska Nová Ves - Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj- Dvoupokojový
- 42 m²
560 € + 110 €
Pronájem bytu Dvoupokojový • 40 m² bez realitkySuché mýto, Bratislava - mestská časť Staré Mesto - Oblasť Obchodná, Bratislavský kraj
Suché mýto, Bratislava - mestská časť Staré Mesto - Oblasť Obchodná, Bratislavský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • VýtahPrenajmeme príjemný 2 izbový byt pri Prezidentskom paláci na Suchom mýte č. 4. (40 m2, 3. poschodie, výťah). Byt je aktuálne voľný, zariadený a pripravený na bývanie, je vhodný pre jednu osobu alebo pár. V byte sú štandardné spotrebiče (sporák, rúra, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička, práčka, TV), ako aj malé spotrebiče – vysávač, varná kanvica, žehlička. K dispozícii sú periny, paplóny, povlečenie, uteráky. Výborná dostupnosť MHD, dobrá občianska vybavenosť, byt je prakticky v centre mesta. Byt nie je vhodný pre fajčiarov a nie je možné chovať zvieratá.
Nájomné 500€ + energie, TV a wifi 100€, spolu 600€. Kaucia je vo výške celkového nájomného. Bez provízie pre RK, prenajímate priamo od majiteľa.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Do 10 let |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Dispozice | Dvoupokojový |
| Podlaží | 3. podlaží |
| Vytápění | Vzdálené |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 13 € / m2 |
| Dostupné od | 6. 7. 2020 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 611978 |
| PENB | A - Mimořádně úsporná |
| Užitná plocha | 40 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 2 minuty pěšky |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.