Číslo inzerátu: 693965

Prodej bytu 3+1 bez realitky

Hořanská, Praha - Žižkov

Zobrazit na mapě

10.990.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
118 m²
Dispozice
Dispozice
3+1
Podlaží
Podlaží
2
MHD 3 minuty pěšky
Sklep

Lákavá nabídka prodeje prostorného a světlého bytu 3+1 se sklepní kójí v osobním vlastnictví o celkové výměře 118 m2 + sklepní kóje 3,2m2. Byt lze rozdělit na 2 samostatné bytové jednotky.
Byt se nachází ve zrekonstruovaném cihlovém domě na rohu ulic Hořanská a Biskupcova. Pouhé 2 minuty pěšky od tramvajové zastávka Vozovna Žižkov.

Prostorný, světlý byt 3+1 o celkové podlahové ploše 118 m2 a o vnitřní užitné ploše 110 m2 se nachází ve 2. patře třípodlažního cihlového domu v klidné lokalitě, s krásným udržovaným dvorem se spoustou zeleně, lavičkami a dětským pískovištěm.
Byt má celkem 3 velké, neprůchozí pokoje, prostornou kuchyň, chodbu, předsíň, koupelnu, samostatné WC a 2 komory.

Celý dům má nová plastová okna, stejně jako plastové stoupačky s vlastními měřidly teplé i studené vody. Vytápění bytu je zajištěné vlastním kotlem pro celý bytový dům. V bytě je zavedena dodávka elektrické energie, lze připojit také plyn.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost: supermarkety, restaurace, kina, lékař, poliklinika, lékárny a další. Pro milovníky zeleně a volnočasových aktivit je tento byt, co do své polohy, ideální volbou, v okolí se nachází plno zeleně – revitalizovaný park Židovské pece, park Krejcárek, dále také fitness centrum a Sportovní areál Pražačka s vnitřním i venkovním bazénem. Pro rodiny s dětmi a studenty se zde v blízkosti nachází vysoká škola, gymnázium, střední škola, základní i mateřská škola.

Dopravní dostupnost je skvělá, autem jste za pouhých 5 minut v samém centru Prahy, MHD za 15 minut. Nejbližší zastávka MHD se nachází necelých 200 m od domu (7 minut na metro A – Želivského nebo 8 minut na metro "B" Palmovka).

Description

An attractive offer for the sale of a spacious 3 + 1 apartment with a cellar in personal ownership of 118 m2 + a 3.2 m2 cellar. The apartment can be divided into 2 separate housing units.
The apartment is located in a renovated brick house on the corner of Hořanská and Biskupcova streets. The Vozovna Žižkov tram stop is just a 2minute walk away.

Spacious, bright apartment 3 + 1 with a total floor area of 118 m2 and an internal usable area of 110 m2 is located on the 2nd floor of a three-storey brick house in a quiet location, with a beautiful, maintained yard with lots of greenery, benches, and a sandpit for children.

The apartment consists of 3 large separate rooms, a spacious kitchen, hallway, bathroom, separate toilet and 2 utility rooms/a pantry and a utility room.

The whole house has new plastic windows, as well as new plastic waste stack with their own hot and cold-water meters. The apartment is heated by its own boiler for the entire apartment building. The apartment has a power supply, gas can also be connected.

In the vicinity there are all civic amenities: supermarkets, restaurants, cinemas, doctor, clinic, pharmacies and more. For lovers of greenery and leisure activities, this apartment is, due to its location, an ideal choice, as the area is full of greenery - revitalized Jewish Furnace Park, Krejcárek Park, fitness center, Pražačka Sports Complex with indoor and outdoor swimming pools. For families with children and students, there is college, high school, high school, elementary school and kindergarten nearby.

Transport accessibility is great it is only a 5-minute-drive to the center of Prague, by public transport you can get there in 15 minutes. The nearest public transport stop is located less than 200 m from the house (7 minutes to metro A - Želivského or 8 minutes to metro "B" Palmovka).

Parametry

Dispozice
3+1
Stav
Dobrý
Plocha
118 m²
Cena
10.990.000 Kč
Typ vlastnictví
Osobní
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Nevybavený
Podlaží
2
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Lodžie
Ne
Parkování
Ne
Výtah
Ne
Garáž
Ne
K dispozici od
01. 12. 2021
PENB
E
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Investiční rádce
Tento byt pronajmete přibližně za 23.320 Kč
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
271 m (3 min)
Strážní
Pošta:
927 m (11 min)
Praha 34
Obchod:
88 m (1 min)
Banka:
334 m (4 min)
Česká spořitelna
Restaurace:
224 m (3 min)
Pasta Love
Lékárna:
526 m (6 min)
Na Vápence
Škola:
369 m (4 min)
Gymnázium Na Pražačce
Mateřská škola:
268 m (3 min)
Sportoviště:
366 m (4 min)
Hřiště:
335 m (4 min)

Vzdálenost k