Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 4+kk • 102 m² bez realitkySlovákova, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj
Slovákova, Slavkov u Brna - Slavkov u Brna, Jihomoravský krajMHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • ParkováníNabízím k pronájmu nově zrekonstruovaný, částečně zařízený byt 4+kk o rozloze 102 m2. Po dohodě je možné v bytu chovat domací zvířata.
Součástí vybavení je nová kuchyňská linka (indukční deska, trouba, myčka) a lednice. Koupelna s WC, sprchovým koutem a přípojkou na pračku.
K bytu patří sklepní kóje a dvůr (240 m2). Dvůr je uzavřen, vjíždí se do něj bránou ovládanou na dálkové ovládání. K inzerovanému bytu náleží 2 parkovací místa a 2 uzamknutelné venkovní kůlny ve dvoře, kde je možné i klidné venkovní posezení.
Byt je 5 min od centra i autobusového nádraží a 20 min od Brna.
V bytu se nekouří.
K nastěhování ihned.
Nájem je 18 000Kč + 4 000 Kč za zálohy (nepřepisují se na nájemníka, s ročním vyúčtováním spotřeby).
Parametry nemovitosti
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 4+kk |
| Podlaží | 2. podlaží |
| Číslo inzerátu | 695329 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 176 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Plynové |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Interiér |
| Užitná plocha | 102 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep | |
| MHD 6 minut pěšky |
| Předzahrádka 240 m² | |
| Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.