Číslo inzerátu: 696014

Inzerát již není v nabídce

Podívejte se na podobné inzeráty, které jsou aktuálně v nabídce.

Prodej domu 3+kk bez realitky

Starý Poddvorov, Jihomoravský kraj

Zobrazit na mapě

4.000.000 Kč

Na inzerát již není možné reagovat
Plocha
Plocha
80 m²
Plocha pozemku
Plocha pozemku
655 m²
Dispozice
Dispozice
3+kk
Parkování
Sklep
Garáž

Nabízím k prodeji rodinný dům ve velmi klidné obci Starý Poddvorov, okres Hodonín, která se nachází v obklopení jihomoravských vinohradů. Obec Starý Poddvorov má cca 950 obyvatel.

Dům byl postaven v 70. letech 20. století. V následujících letech došlo k přístavbě verandy, kuchyně a koupelny. Dále byla postavena dílna a chlév. Dům je částečně podsklepený. Dům je připojen k inženýrským sítím, a sice elektřina, plyn, vodovod a kanalizace.

Dispozice domu je 3+KK a skládá se z následujících prostor:
veranda: 19m
Obývací pokoj s KK: 21m
Ložnice: 18m
Ložnice: 17m
Sklep: cca 50m

Před domem se nachází pozemek ve vlastnictví Obce Starý Poddvorov s příjezdovou cestou k vratům. Po otevření vrat je možné obsluhovat zahradu i většími stroji, případně tento prostor využívat pro parkování osobního vozidla. Velkou výhodou objektu je i polní příjezdová cesta ze zadní části zahrady. Za zahradou se nachází již pole a dle platného územního plánu není za domem plánována žádná výstavba.

Objekt k prodeji se skládá ze dvou pozemků, a to zastavitelného pozemku o výměře 288m a zahrady o výměře 367m, celkem se jedná o plochu 655m.

Velkou výhodou domu je zejména soukromí, které zajišťují sousední objekty, které jsou postaveny tak, aby nebylo možné vzájemně sledovat dění na zahradě v blízkosti domu.

Uliční okna je směřovány na na severo-východ, zatímco zahrada je orientována na jiho-západ a poskytuje tak dostatek slunečního svitu.

Dům je neobydlený od 8/2021, přičemž aktuálně vlastnictví zajišťují vytápění v domě, aby nedošlo k poškození technického vedení, či pronikání vlhkosti. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Objekt je vhodný k rekonstrukci. V rámci rekonstrukce je možné využít i podkroví, které aktuálně slouží jako půda, avšak je možné z něj vytvořit další obytné místnosti.

Obec Starý Poddvorov disponuje základní občanskou vybavenosti, a to mateřskou školou a základní školou (pouze do 5. třídy, následně nutné dojíždět do základní školy v Čejkovicích nebo Dolních Bojanovicích), dále se zde nachází pošta, potraviny, hospoda, kulturní dům, kostel. Obec je vyhlášena zejména vinařskými akcemi.

Dopravní obslužnost obce zajišťují autobusové linky. Okresní Město Hodonín je vzdáleno 13km. Pro zájemce pracující v Brně je dojezdová vzdálenost k OC Olympie do 40 minut.

Objekt je aktuálně zatížen věcným břemenem ve prospěch matky vlastníků, která již dům ze zdravotní důvodu neobývá a aktuálně se zajišťuje výmaz věcného břemene, a proto je dům volný až od 01.07.2022. Žádné jiné právní vady se na objektu nenacházejí.

Uvedená cena obsahuje kupní cenu za objekt k prodeji včetně všech součástí a příslušenství, právní služby advokátní kanceláře vč. zajištění zaplacení kupní ceny prostřednictvím advokátní úschovy. Cena neobsahuje poplatky spojené s převodem vlastnického práva na katastru nemovitostí.

Prohlídky je možné uskutečnit po předchozí domluvě.

Budu se těšit na Vaši návštěvu.

S pozdravem Vojtěch Hanusa
(syn a synovec vlastníků)

Parametry

Dispozice
3+kk
Stav
Špatný
Plocha
80 m²
Plocha pozemku
655 m²
Cena
4.000.000 Kč
Typ budovy
Cihla
Vybavenost
Nevybavený
Balkón
Ne
Terasa
Ne
Sklep
Ano
Lodžie
Ne
Parkování
Ano
Garáž
Ano
Stáří
30 - 50 let
Provedení
standardní: běžné materiály a technologie
Typ vytápění
plynový kotel
Voda
veřejná síť
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Energie
Přepis energií online, snadno a rychle
Internet
Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy:
726 m (9 min)
Čekačka
Pošta:
426 m (5 min)
Starý Poddvorov
Obchod:
529 m (6 min)
Jednota
Restaurace:
4.4 km (7 min)
Restaurace Obecní Dům
Lékárna:
3.5 km (5 min)
Lékárna U Cyrilka
Škola:
5.3 km (16 min)
Základní devitiletá škola
Mateřská škola:
6.4 km (11 min)
Mateřská škola Čejkovice
Sportoviště:
4.3 km (8 min)
Hřiště:
3.7 km (7 min)

Vzdálenost k