Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 4 ložnice bez realitkyČerná v Pošumaví, Jihočeský kraj

Černá v Pošumaví, Jihočeský kraj

za osobu za noc: celoročně 690 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Černá v Pošumaví v oblasti Jižní Čechy: 4 ložnice, celkem pro 2 až 12 osob.za osobu za noc: celoročně 690kč. Chalupa u českého moře nabízí tři apartmány pro letní i zimní rekreaci v domě po celkové rekonstrukci, který se nachází v lokalitě Lipna. Černá v Pošumaví je oblíbená lokalita, ze které se můžete vydat za vašimi aktivitami. Apartmán v přízemí má dvě ložnice a kompletní vybavenost pro rekreační bydlení jedné a nebo dvou rodin. Apartmány v půdní vestavbě jsou také zařízené pro rekreaci. Všechny apartmány mají kuchyňské linky a sociální zařízení. Apartmány jsou rozdílné. Jeden z horních apartmánů má ložnici v mezonetové přístavbě v nejvyšším bodě domu.

Cyklostezky, dráhy pro bruslaře, převozy a mnoho dalších rekreačních vyžití přímo v místě a nebo v regionu. Spolupracujeme s jinými penziony na druhé straně Lipna. Apartmány jsou možné pronajímat jednotlivě, ale také pro větší skupinu lidí. Po dohodě lze zajistit stravování v Restauraci u pranýře v Hořicích na Šumavě s možností dovážky.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa u českého moře
Ložnice4 ložnice
MěstoČerná v Pošumaví
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita2 až 12 osob
Dětská postýlkane
Krbne
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.