Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Puklice, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Puklice, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Puklice, Kraj Vysočina

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyPuklice - Studénky, Kraj Vysočina

Puklice - Studénky, Kraj Vysočina

chalupa za týden: léto 22.000 Kč, zima 20.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Puklice - Studénky v oblasti Vysočina: 3 ložnice, celkem pro 1 až 10 osob.chalupa za týden: léto 22.000kč, zima 20.000kč. Potřebujete odjet na místo, kde se můžete naplno zrelaxovat? Hledáte prostory pro malý teambuilding nebo rodinnou dovolenou třeba i s přáteli mimo turistický ruch a shon velkoměsta? Pojeďte “do klidu”. Nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou chalupu pro 8 lidí, kde lišky dávají dobrou noc. Kolem louky, les a cesta, která vybízí k procházce. Přilehlá vesnice Studénky je pár minut chůze.

V létě oceníte terasu s výhledem do zahrady, kde si můžete lehnout, dát si sklenku vína nebo kvalitního rumu z připraveného baru, který máte k dispozici dle ceníku, či kafíčko z kávovaru. Vše najdete v krásné cihlové společenské místnosti, která sousedí hned s terasou a je oddělená od obytné části. Můžete si k tomu připravit třeba něco dobrého na grilu a nebo to rozjet ve velkém, a rovnou rožnit celé prase, když to situace vyžádá. My vám jej zajistíme, naložíme i upečeme, abyste se nemuseli o nic starat. Výčepní zařízení také najdete zabudované ve společenské místnosti. Sud po domluvě zajistíme. V nabídce máme dle ceníku i vodní dýmku. V teplých dnech pro Vás máme přichystaný bazén. A pro děti dětské pískoviště.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa na klidu
Ložnice3 ložnice
MěstoPuklice - Studénky
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 10 osob
Dětská postýlkaano
Krbne
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.