Prodej domu Ostatní bez realitky

Tismice, Tismice, Středočeský kraj

1 Kč

Popis

Prodám zemědělskou usedlost blízko Prahy, 2898 m2.
Popis: Nemovitost (původní zemědělská usedlost) se nachází v blízkosti Prahy u města Český Brod (3 km) uvnitř klidné obce Tismice (www.tismice.cz). Komplex budov je ve velmi dobrém stavu a skládá se z obytné části na kterou navazují původní hospodářské objekty, které spolu se zdí tvoří uzavřený zatravněný dvůr o ploše 1503 m2. Za budovami je zatravněná zahrada (s malým rybníčkem) o ploše 1395 m2.
Obytný dům je podsklepený, jednopodlažní (s možností půdní vestavby) a obsahuje možnost 2 bytových jednotek se samostatným příslušenstvím (chodba, kuchyň, koupelna, WC, chodba, WC, spíž, vodárna, chodba, 5 pokojů) o celkové rozloze 197 m2. Dům je po celkové rekonstrukci ve velmi dobrém stavu, včetně nové střechy, hnědých plastových oken, fasády a elektorozvodů. Vytápění elektřinou nebo tuhými palivy.
Hospodářské budovy: na obytnou část navazují původní hospodářské objekty o celkové rozloze 645 m2, které jsou v dobrém stavu a mají s výjimkou stodoly nové střechy, případně i krovy. Částečně je zavedena elektřina.
Obec má velmi dobrou dopravní dostupnost jak do Českého Brodu (autobus), tak do Prahy autem (cca 15 min.) nebo příměstským vlakem z Českého Brodu.
Cena dohodou.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 73547
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Ostatní
Plocha 2.898 m²
Cena: 1 Kč Chci hypotéku
Město: Tismice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

7 819

Aktivních inzerátů
bez provize

9 308

Realizovaných obchodů
tento rok

447 931 508 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

1 Kč