Prodej pozemku 850 m² bez realitky

Kutnohorská , Červené Pečky, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Atraktivní pozemek s krásným výhledem v Červených Pečkách u Kolína. Ceny vzájemně sousedících pozemků se pohybují mezi 1050-1350 Kč/m2.
Prodám stavební pozemek o výměře 850 m2 s možností rozšíření až na 2500 s krásným výhledem 100 m od centra města Červené Pečky http://www.cervenepecky.cz/. Pozemek je výborně umístěn u nefrekventované komunikace naproti...
Atraktivní pozemek s krásným výhledem v Červených Pečkách u Kolína. Ceny vzájemně sousedících pozemků se pohybují mezi 1050-1350 Kč/m2.
Prodám stavební pozemek o výměře 850 m2 s možností rozšíření až na 2500 s krásným výhledem 100 m od centra města Červené Pečky http://www.cervenepecky.cz/. Pozemek je výborně umístěn u nefrekventované komunikace naproti základní a mateřské škole. Pozemek je oplocen včetně opěrné kamenné podezdívky, je mírně svažitý až rovinatý včetně vzrostlých ovocných stromů. Kousek od pozemku je autobusová zastávka a náměstí s občanskou vybaveností. Z pozemku je výhled do daleké krajiny, na okolní pole a sady. V dosahu jsou veškeré sítě – elektřina, plyn, kanalizace, telefon, vodovod. Vodu lze řešit i vlastní studnou.
Ve městě Červené Pečky http://www.cervenepecky.cz/ je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, sportovní vyžití, obchody, restaurace. Dopravní dostupnost – autobus, vlak, Kolín a Kutná Hora 5km. Pozemek je prodáván přímým majitelem bez provize RK
zobrazit celý popis
Attractive land with beautiful views of the Červene Pečky near the town Kolín

Buy Building Land area of 800 m2 with possibility of extension up to 2500 with a beautiful view of 100 m from the center red Stone http://www.cervenepecky.cz/. The land is perfectly positioned for nefrekventované communication across the primary school. Enclosed land including retaining stone walls, is flat to...
Attractive land with beautiful views of the Červene Pečky near the town Kolín

Buy Building Land area of 800 m2 with possibility of extension up to 2500 with a beautiful view of 100 m from the center red Stone http://www.cervenepecky.cz/. The land is perfectly positioned for nefrekventované communication across the primary school. Enclosed land including retaining stone walls, is flat to slightly declining, including fruit trees grown. Piece of land is a bus stop and square with amenities. The property has views to the distant landscape, the surrounding fields and orchards. Within reach are all the networks - electricity, gas, sewerage, telephone, water supply. Water can deal with its own well.
In the town red Stone http://www.cervenepecky.cz/ is all civic amenities, schools, kindergartens, sports facilities, shops, restaurants. Transport - bus, train, Kolin and Kutna Hora 5km. Land is sold without commission direct the owner of EA, EA Do not vote!!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
850 m²
cena:
1.050 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více