
- 2+kk
- 43 m²
Ušetříte 1 000 Kč






Nabízím dlouhodobý pronájem částečně zařízeného bytu 2+kk s prostornou lodžií a sklepem v lokalitě Brno - Bohunice. Místnost s lodžií i druhý pokoj jsou orientovány do klidného vnitrobloku.
Jedná se o klidnou část sídliště Bohunice, s možností parkování přímo u domu. Vzdálenost bytu cca 10 minut jízdy MHD od centra města.
Byt se nachází ve 2.NP/8.NP panelového domu s výtahem. Dům prošel rekonstrukcí (zateplení, fasáda, plastová okna, nový výtah, domovní zvonky a kamerový systém). Dispozice bytu umožňuje pohodlné bydlení pro maximálně dvě osoby.
V blízkosti bytu se nachází MŠ, ZŠ, obchod s potravinami, lékárna a zdravotní středisko.
Nájemné činí 14.000 Kč/měs, zálohy na služby a energie 4.000 Kč/měs.
Byt je volný od 1.11.2025, RK prosím NEVOLAT!
| Stáří | 30 - 50 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 8 |
| Číslo inzerátu | 753383 |
| PENB | C - Úsporná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 269 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 11. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Standardní |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Jádro |
| Užitná plocha | 52 m² |
| Sklep 3 m² | |
| Výtah | |
| Parkování |
| Lodžie 5 m² | |
| MHD 1 minuta pěšky |
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.