Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 1+kk • 24 m²Mírová, Klášterec nad Ohří - Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj
Mírová, Klášterec nad Ohří - Klášterec nad Ohří, Ústecký krajMHD 5 minut pěšky • ParkováníTato nemovitost již od 2 481 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Nedaří se Vám již delší dobu nalézt byt za rozumnou cenu? Zveme Vás na prohlídku garsoniéry s lodžií v Klášterci nad Ohří, v prvním patře panelového domu. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví. Jednotka je v zachovalém, původním stavu. Je velmi udržovaná, čistá a může tak být zrekonstruovaná dle představ nového majitele. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Parkování je u domu. Díky strategické poloze města Klášterce nad Ohří jsou veškerá krušnohorská lyžařská střediska v přímé blízkosti. Byt je ideální jako startovací bydlení nebo jako investice k pronájmům. Náš finanční poradce Vám zdarma navrhne nejvýhodnější financování. Budu se těšit na prohlídkovém dni.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 758032 |
---|---|
Dispozice | 1+kk |
Vybaveno | Nevybaveno |
Podlaží | 1. podlaží |
Konstrukce budovy | Panel |
Cena za jednotku | 25 833 Kč / m2 |
Užitná plocha | 24 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Stav | Dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 2 481 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,39 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.