
- 3+kk
- 65 m²
Ušetříte 200 000 Kč
Využít program Bydlím hned, koupím později
Nabízíme ke koupi rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, který se nachází v 5. patře panelového bytového domu s výtahem.
Za vstupem do bytu je umístěna kuchyně s posezením. Vedle kuchyně se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC. Dále se v bytě nacházejí tři samostatné a prostorné pokoje - ložnice, pracovna a obývací pokoj s balkonem. Byt je vhodný pro rodinu s dětmi nebo mladé pracující či studující lidi. Také se může využít jako investiční příležitost a to i díky lukrativní lokalitě a přírodnímu prostředí. Nachází se totiž v městské části Brno – Kohoutovice, na ulici Voříškova hned vedle obory Holedná.
Kromě hezkého okolí se zde nachází také aquapark, obchodní centra a veškerá občanská vybavenost.
Číslo inzerátu | 772256 |
---|---|
Dispozice | 3+1 |
Vybaveno | Částečně |
Podlaží | 6. podlaží |
Konstrukce budovy | Panel |
Cena za jednotku | 98 845 Kč / m2 |
Užitná plocha | 52 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
Rizika | Prověřit » |
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.