Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Frymburk, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyFrymburk, Jihočeský kraj

Frymburk, Jihočeský kraj

chalupa za týden: léto 20.000 Kč, zima 18.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Frymburk - Svatonina Lhota v oblasti Šumava: 3 ložnice, max. 8 osob.chalupa za týden: léto 20.000kč, zima 18.000kč. Chalupa ev. č. 1029 se nachází v malé a klidné osadě Svatonina Lhota blízko městyse Frymburk. Výhodou umístění je minimální vzdálenost od zajímavých turistických míst a zároveň umístění mimo hlavní turistický ruch.

Jedná se o objekt na mírně svažitém pozemku v nadmořské výšce 800 m n. m. se suterénem přístupným z terénu, s přízemím a podkrovím. V suterénu jsou technické prostory s možností uložení sportovního vybavení. Do přízemí se vstupuje z horní části pozemku, která je přístupná po schodišti od vstupu do suterénu. U vstupu je krytá terasa, ze které se vstoupí do chodby a následně do místností v přízemí (koupelna, WC, kuchyně s obývacím pokojem, ložnice). Po schodišti se vystoupí do podkroví (3x ložnice, WC). Z přízemí je možné sejít po schodišti do suterénu.

Parametry nemovitosti

NázevPronájem chalupy
Ložnice3 ložnice
MěstoFrymburk - Svatonina Lhota
Wifiano
Saunane
Pes povolenne
Kapacitamax. 8 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.