Inzerát již není v nabídce
Prodej pozemku • 6390 m²Kutná Hora - Kaňk, Středočeský kraj
Kutná Hora - Kaňk, Středočeský krajMHD 3 minuty autemTato nemovitost již od 2 527 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Prodej ovocného sadu. Sad je na mírném svahu s dostatkem slunečního svitu v sadařské a vinařské oblasti. Starší jabloně, vhodné k revitalizaci. Místo s mírným podnebím vhodné pro ovocné stromy nebo založení vinice. Dobrý přístup po sadových cestách i automobilem, možnost zaplocení. Vhodné i jako investice. Tuto nemovitost nabízí realitní kancelář M&M reality. Více fotek na https://www.mmreality.cz/nemovitosti/831959
Parametry nemovitosti
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 774327 |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 100 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Smíšená |
|---|---|
| Vlastnictví | Osobní |
| Plocha pozemku | 6 390 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 3 minuty autem |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 2 527 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.