Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem domu 5+kk • 550 m² bez realitkyKuršova, Ostrava - Svinov, Moravskoslezský kraj

Kuršova, Ostrava - Svinov, Moravskoslezský krajMHD 5 minut pěšky
Měsíční nájemné29 000 Kč

+ Vratná kauce58 000 Kč


Nabízím pronájem rodinného domu ve velice žádané lokalitě Ostrava Svinov o celkové užitné ploše 140 m², pozemek 550 m², po domluvě i větší.

cena pronájmu 29000,- Kč za měsíc

Dispozice domu je 5 + kk se zastřešeným parkovacím stáním.

Dům je v zástavbě rodinných domů v klidné čtvrti Svinov. Přízemí domu tvoří samostatný vstup do hlavní obytné části, zádveří se zabudovanými skříněmi, hala ze které se jde do 4 neprůchozích pokojů, samostatné koupelny s vanou a sprchovým koutem a oddělená toaleta.

Obývací pokoj v přízemí nabízí krb pro chladné zimní večery. Dále kuchyňský kout s jídelnou, kuchyň je vybavena novými spotřebiči, plynová keramická varná deska, elektrická trouba, myčka, digestoř, lednice s mrazákem, osvětlení stropní i kuchyňské linky.

Z kuchyně s jídelnou je možno vyjít na zastřešenou terasu.

V podkroví které je zpřístupněno schodištěm z haly se nachází jeden velký pokoj.

Dům je postaven z Porothermu, zateplen, má dřevěná eurookna. Dům má ústřední vytápění s novým plynovým kotlem, ten rovněž slouží k ohřevu vody. Podlahy v domě jsou v hale, vstupu, kuchyni, WC a koupelně dlažby, v pokojích laminátové podlahy, v podkroví koberec.

Příjemné a klidné bydlení v dosahu centra, v dosahu je veškerá občanská vybavenost, napojení na MHD, dobré dopravní spojení: vlakové nádraží Svinov, napojení na D1 v blízkosti.

Osobní prohlídku je možno sjednat telefonicky

777 252 882, nebo e-mailem cigankova@dobrestavby.cz.

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu777398
Dispozice5+kk
Dostupné od24. 4. 2023
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyCihla
Cena za jednotku53 Kč / m2
Užitná plocha550
UmístěníKlidná část
Plocha pozemku550
Podlaží2. podlaží z 2
PENBG - Mimořádně nehospodárná

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 5 minut pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDSvinov,škola
🚶 430 m (5 min)
PoštaOstrava 21
🚘 906 m (3 min)
ObchodPont
🚶 789 m (9 min)
BankaKomerční banka
🚘 3 032 m (7 min)
RestauraceNádražní restaurace
🚘 863 m (3 min)
LékárnaLékárna Belladonna
🚶 764 m (9 min)
ŠkolaZŠ a MŠ Ukrajinská
🚘 2 761 m (8 min)
Mateřská školaMŠ Ukrajinská
🚘 2 534 m (7 min)
Sportoviště
🚘 3 016 m (6 min)
Hřiště
🚶 708 m (8 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.