Spolubydlení bytu 3+1, 20 m² bez realitky

Lyčkovo náměstí, Praha - Karlín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Ve velkém 3+1 (106 m2), světlém, zrekonstruovaném, plně zařízeném bytě (pračka, lednice, plynový sporák s elektrickou troubou, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl, židle) s vysokými stropy ve 3. nadzemním podlaží (výtah za poplatek) pronajmu samostatný neprůchozí, částečně zařízený (velká postel, skříň - nejsou na obrázcích) pokoj...
Ve velkém 3+1 (106 m2), světlém, zrekonstruovaném, plně zařízeném bytě (pračka, lednice, plynový sporák s elektrickou troubou, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, jídelní stůl, židle) s vysokými stropy ve 3. nadzemním podlaží (výtah za poplatek) pronajmu samostatný neprůchozí, částečně zařízený (velká postel, skříň - nejsou na obrázcích) pokoj 19,25 m2 (3,5 x 5,5 m).

Pokoj je orientován na východ, z pokoje jsou dveře do haly a koupelny (koupelna má další samostatný vchod z haly a dalšího pokoje). Cena 7.500,- CZK měsíčně (včetně všech poplatků a internetu) + vratná kauce 12.000,- CZK. Volné od 1.6.2010. V pokoji jsou původní vysoká kamna.

Byt je v cihlovém 3 podlažním (+ obytná půda) domě s novou fasádou. Dům je situován na Lyčkově náměstí, v klidné části Karlína (Praha 8), 3 min. chůze od zastávky tramvaje Urxova (10 min na Václavské náměstí, 7 minut na Nám. Republiky), 6 min. chůze na stanici žlutého metra B Křižíkova. V pokoji (a celém bytě) jsou zrekonstruované původní parkety a nová plastová okna. Topení a teplá voda jsou řešeny plynovou karmou. Byt mají pronajatý dva kluci (ne pár) od majitele domu.

Jako spolubydlícího preferuji muže. Domácí zvířata nejsou vítána.

Na fotografiích není vidět vybavení a je značka realitní kanceláře. NEJEDNÁ SE O REALITKU! V inzerátu jsou fotografie vytvořené realitkou ještě před našim nastěhováním.
zobrazit celý popis
I offer a room 19.25 square meters (3.5 x 5.5 m) in a large 3 +1 (106 m2), bright, fully furnished, renovated apartment (washing machine, refrigerator, gas stove, electric oven, dishwasher, microwave oven, electric kettle, dining table, chairs) in the 3rd floor (lift for an extra fee) a separate, partially furnished (large bed, a wardrobe - not in pictures).

The room is oriented to the east,...
I offer a room 19.25 square meters (3.5 x 5.5 m) in a large 3 +1 (106 m2), bright, fully furnished, renovated apartment (washing machine, refrigerator, gas stove, electric oven, dishwasher, microwave oven, electric kettle, dining table, chairs) in the 3rd floor (lift for an extra fee) a separate, partially furnished (large bed, a wardrobe - not in pictures).

The room is oriented to the east, the room has a door into the hall and into the bathroom (bathroom has another separate entrance from hall and other room). Price 7500, - CZK per month (including all taxes and internet) + returnable deposit of 12.000, - CZK. Available from June 1, 2010. There are original high stove in the room.

The apartment is in a brick, 3 storeys (+ attic) ronovated house with a new facade. The house is situated on Lyčkovo Square, in a peaceful part of Karlin (Prague 8), 3 min. by walk to the tramstop Urxova (10 minutes by tram to Wenceslas Square, 7 minutes to the Square of the Republic), 6 min. by walk to the subway station of yellow metro B - Křižíkova. The room (and throughout the apartment) are restored original parquet floors and new plastic windows. Heating and hot water are provided by gas furnace. Apartment is rented by two guys (not couple) from the owner of the house.

I prefer a man, without any pet.

You can not see the equipment on the pictures and there are trademarks of the real-estate agencies. Is NOT an offer of the real-estate agency (you don´t pay the real-estate agency fee)! The pictures are created by the real-estate agency before we have moved into the flat.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
20 m²
cena:
7.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více