Inzerát již není v nabídce
Prodej chaty, chalupy 5+kk • 140 m²Mutěnín, Plzeňský kraj
Mutěnín, Plzeňský krajMHD 3 minuty autem • Částečně vybaveno • ParkováníTato nemovitost již od 62 553 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Prodej chalupy s rozsáhlými pozemky a rybníkem v obci Mutěnín (okres Domažlice). Dobová roubená chalupa z roku 1755 je průběžně udržovaná a renovovaná. Pozemky jsou využívány jako daňčí a mufloní farma, rybník jsou chovný (kapr, amur, lín). Součástí prodeje tohoto komplexu jsou nejen nemovitosti, zvířata, ale též veškeré vybavení náležící k farmě (traktor, sila, stodola, loď, posedy, přístřešky, seno, krmivo pro daňky a ryby atd.). Je zde možnost hospodaření na více jak 10 ha luk a 5 ha lesů a tedy celý soubor nemovitostí je vhodný jak k podnikání v zemědělství, lesním hospodářství, ale díky nádherné přírodě Českého lesa i pro podnikání v cestovním ruchu. Více informací v realitní kanceláři.
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 62 553 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.