Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Blažejov, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Blažejov, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Blažejov, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyBlažejov - Mutyněves, Jihočeský kraj

Blažejov - Mutyněves, Jihočeský kraj

chata za týden: léto 12.000 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Blažejov - Mutyněves v oblasti Jižní Čechy: 3 ložnice, celkem pro 1 až 9 osob.chata za týden: léto 12.000kč. Nabízíme pronájem chaty Mariana. Chata se nachází v Mutyněvsi, obec Blažejov asi 15 km od Jindřichova Hradce směr Pelhřimov. Chata je zrekonstruována a nabízí ubytování ve třech pokojích v podkroví. V přízemí se nachází společenská místnost se dvěma lůžky, krbem a plně zařízenou kuchyní. Samozřejmostí je dětská houpačka, pískoviště a venkovní posezení. U chaty je k dispozici gril a ohniště. Na pozemku je možné parkovat. Vedle chaty se nachází rovněž kůlna, kde je možné si uschovat a uzamknout kola. K dispozici je také dětská postýlka.

Chata se nachází přímo u rybníka Mutyněves, který je ideální možností pro koupání nebo k vyjížďkám na nafukovacím člunu, který je k dispozici. Chata nabízí především krásné klidné prostředí ideální pro rodiny s dětmi. Za chatou je les, kam je možné jít na borůvky nebo houby. Chata se nachází v centru České Kanady. Chata je nekuřácká a pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě. V chatě se přezouvá a používá domácí obuv (možnost přivézt vlastní nebo je k dispozici). Na pozemku je vrtaná studna s užitkovou vodou. Nejbližší obchod je v Jarošově nad Nežárkou 6 km od chaty. Další možnosti nákupu jsou v Jindřichově Hradci nebo v Kamenici nad Lipou.

Parametry nemovitosti

NázevChata Mariana
Ložnice3 ložnice
MěstoBlažejov - Mutyněves
Wifine
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 9 osob
Dětská postýlkaano
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.