
- 5+kk
- 200 m²
- 420 m²

Tato nemovitost již od 39 071 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Nabízíme ke koupi prostorný, třípodlažní rodinný dům s garáží, dílnou a bazénem, v klidné části Vrchlabí. Nemovitost je obklopena zelení, nedaleko lesa, avšak kousek od centra. V 1. podlaží je velký obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, spíž a úklidová místnost se vstupem do garáže. Kuchyně je vybavena moderními spotřebiči včetně vyjíždějící digestoře před velkou sklokeramickou deskou. V 2. podlaží jsou 4 pokoje, koupelna s vanou a WC, velká lodžie přes dva pokoje.
Jena z místností suterénu je uspořádána pro relaxaci a obsahuje infrasaunu, která je součástí prodeje. Druhý prostor má kuchyňský kout a vstup na zahradu. Na tuto místnost navazuje koupelna se sprchovým koutem a WC. Dvě nebytové místnosti v suterénu se dají použít jako sklad nebo sklep. Dům má technickou místnost s kotlem a bojlerem napojeným na tepelné čerpadlo. Kromě vytápění tepelným čerpadlem je možné chlazení v 1. a 2. podlaží samostatnými klimatizacemi. Nemovitost vhodná i k rekreaci.
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 5+kk |
| Číslo inzerátu | 790437 |
| Umístění | Klidná část |
| Plocha pozemku | 786 m² |
| Cena za jednotku | 32 676 Kč / m2 |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Částečně |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 306 m² |
| Rizika | Prověřit » |
| Sklep | |
| Parkování |
| Garáž | |
| Lodžie | |
| MHD 5 minut pěšky |
Tato nemovitost již od 39 071 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.