Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 3+1 • 70 m² bez realitkyJana Palacha, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
Jana Palacha, Mladá Boleslav, Středočeský krajMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybavenoVyužít program Bydlím hned, koupím později
Prodám byt v 3+1 v ul. Jana Palacha - klidná lokalita s veškerou občanskou vybavenost v dochozí vzdálenosti. Za domem dětské hřiště. Byt je po rekonstrukci byt. jádra, v domě nedávno nové stoupačky, dům zateplen, na chodbách nová dlažba, v přízemí kamery u vchodů a v prostoru výtahu, vstup na čip/klíče. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna s WC, ložnice, dětský pokoj, šatna, obývací pokoj, kuchyň a lodžie. K bytu náleží komora před bytem a sklepní kóje, k dispozici kolárna. Byt prodáme částečně vybaven.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 9. 2023 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 800467 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 70 m² |
| Cena za jednotku | 61 429 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 3+1 |
| Podlaží | 4. podlaží z 8 |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.