
Inzerát již není v nabídce
Prodej pozemku • 785 m² bez realitkySukova, Šestajovice - Šestajovice u Prahy, Středočeský kraj
Sukova, Šestajovice - Šestajovice u Prahy, Středočeský krajMHD 3 minuty autemTato nemovitost již od 42 706 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Pozemek se nachází v zastavěné ulici v obci Šestajovice, která katastrálně sousedí s Prahou - Klánovice. Pozemek je mírně svažitý, rovinatý a na hraně pozemku jsou veškeré sítě: elektřina, voda, plyn, kanalizace, komunikace. Na pozemek je vydáno platné stavební povolení na dvoupodlažní dům o užitné ploše 200,11 m2 bez garáže. Vizualizace viz. foto. Projektová dokumentace je součástí prodeje.
Okolí pozemku je velmi příjemné a nabízí mnoho možností pro aktivní trávení volného času. V blízkosti se nachází Klánovický les, který je ideální pro procházky či sportovní aktivity. V blízkém okolí najdete rozmanité sportovní aktivity: tenisové kurty, fotbalové hřiště, multifukční hřiště pro děti, veřejné koupaliště a další. V obci Šestajovice se také nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou školy, školky, obchody a restaurace.
V případě zájmu mě můžete kontaktovat na emailu: klan@email.cz
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 20. 9. 2023 |
|---|---|
| Typ pozemku | Stavební |
| Umístění | Klidná část |
| Plocha pozemku | 785 m² |
| Číslo inzerátu | 803538 |
|---|---|
| Vlastnictví | Osobní |
| Plocha | 785 m² |
| Cena za jednotku | 13 758 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 3 minuty autem |
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 42 706 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




