Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Jihlava, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Jihlava, Kraj Vysočina
Pronájem chaty, chalupy, Jihlava, Kraj Vysočina

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyJihlava - Zborná, Kraj Vysočina

Jihlava - Zborná, Kraj Vysočina

chalupa za týden: léto 9.500 Kč, zima 18.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Zborná v oblasti Vysočina: 2 ložnice, celkem pro 2 až 10 osob.chalupa za týden: léto 9.500kč, zima 18.000kč. Lyžařská chata je ideální pro rodinné ubytování s nezapomenutelnými zážitky. Tato unikátní chata se nachází v srdci vesničky Zborná na Vysočině, 5 km od Jihlavy. Lyžařská chata leží 3 až 5 minut pešky od lyžařského areálu Šacberk, který nabízí možnost lyžování pro dospělé i děti, včetně lyžařské školy pro začátečníky. Použití umělého sněhu prodlužuje lyžařskou sezónu až do konce března. Jen několik málo kroků od vjezdu na pozemek se nachází vesnické hřiště pro děti, které nabízí hřiště pro fotbal, basketbal, lezecké věže pro děti a také velké pískoviště.

Lyžařská chata disponuje v přízemí hernou, ve které se nachází standardní kulečníkový stůl, stůl na stolní tenis, dále je zde také plochá televize při jejímž sledování se můžete posadit na pohovku a křesla. Před chatou na zatravněné ploše je také možné hrát elektronické šipky nebo badminton. Zde se nachází i ohniště umístěné tak, aby nepřekáželo při hraní her.

Parametry nemovitosti

NázevSki cottage
Ložnice2 ložnice
MěstoZborná
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita2 až 10 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.