Inzerát již není v nabídce
Prodej chaty, chalupy 2+kk • 70 m²Manětín - Rabštejn nad Střelou, Plzeňský kraj
Manětín - Rabštejn nad Střelou, Plzeňský krajMHD 14 minut autem • Částečně vybaveno • ParkováníTato nemovitost již od 12 699 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Nabízíme k prodeji chatu o užitné ploše 70 m2, která se nachází v nejmenším historickém městě v Rabštejně nad Střelou okr. Plzeň - sever. Chata prošla v roce 2020 kompletní rekonstrukcí, kde byla vyměněna střešní krytina, byla dána nová dřevěná eurookna s venkovními zamykatelnými roletami, nové vchodové eurodveře, nové elektrické rozvody a voda a odpady v plastu. Vytápění je řešeno krbovou vložkou anebo je možno vytápět klimatizací, kterou lze zapnout telefonem z domova a vy přijedete do vyhřáté chaty. Voda je přivedena z nového (30 m) soukromého vrtu, ohřev vody řešen bojlerem a odpad sveden do septiku, který je společný se sousední nemovitostí. Chata je kompletně zateplena, obložena dřevem a je zde možno bydlet celoročně. Také je zde kamera, která hlídá celou nemovitost. V Rabštejně je spousta kulturních památek, jako například zřícenina hradu Sychrov, zámek, klášter a hlavně kamenný gotický most přes řeku Střelu. Celá oblast je hojně navštěvována turisty a houbaři.
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 12 699 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,59 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.