
Pronájem bytu 1+1 • 31 m² bez realitkyBoženy Hrejsové, Strážnice - Strážnice na Moravě, Jihomoravský kraj
Boženy Hrejsové, Strážnice - Strážnice na Moravě, Jihomoravský krajMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m² • Lodžie 3 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 10 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
K dlouhodobému pronájmu nabízím hezký byt v osobním vlastnictví ve 4. patře panelového domu ve Strážnici. Byt má dispozici 1+1 a rozlohu 31 m2, součástí bytu je lodžie o rozloze 2,8 m2. Byt se nachází na adrese Boženy Hrejsové, č.p. 1643 v bezprostřední blízkosti samotného centra Strážnice. Byt je po kompletní rekonstrukci a je plně vybaven. V obývacím pokoji a chodbě je nábytek na míru, s dostatečným úložným prostorem. Kuchyň je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Součastí koupelny je WC, k dispozici je pračka.
Lodžie je zasklená, byt je klimatizovaný.
K bytu náleží sklep v podzemním podlaží. V okolí domu je možnost parkování.
Strážnice má plnou občanskou vybavenost, je kulturním centrem širšího okolí.
Cena pronájmu činí 10.500,- Kč měsíčně + 2.500,- měsíčně (veškeré energie). Požaduji vratnou kauci ve výši 20.000,- Kč.
Parametry nemovitosti
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 1+1 |
| Podlaží | 4. podlaží z 6 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Užitná plocha | 31 m² |
| Dostupné od | 1. 12. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 812312 |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 339 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Bezbariérový přístup | |
| Lodžie 3 m² |
| Sklep 2 m² | |
| Výtah | |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 10 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Pronájem bytuHradišťská, Staré Město - Staré Město u Uherského Hradiště, Zlínský kraj- 1+kk
- 32 m²
12 500 Kč + 3 500 Kč
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.








