Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Benecko, Liberecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Benecko, Liberecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Benecko, Liberecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyBenecko - Mrklov, Liberecký kraj

Benecko - Mrklov, Liberecký kraj

chata za týden: léto 7.000 Kč, zima 7.500 Kč

Více informací


Pronájem Chaty Benecko v oblasti Krkonoše: 2 ložnice, celkem pro 1 až 5 osob.chata za týden: léto 7.000kč, zima 7.500kč. Nabízíme k pronajmutí skromnou leč útulnou chatičku v obci Benecko, v oblasti západních Krkonoš. Pokud Vám nevadí skromné vybavení, nebude Vám chybět připojení na internet, přehrávače a jiné vymoženosti moderní doby, ale chcete si užít romantiku, praskání v krbových kamnech, krásnou přírodu a klid v naprostém soukromí své chaty - ideálně se svou rodinou, dětmi,... pak je naše chatička pro Váš odpočinek ta správná volba. Naše chata se nachází na samém konci malé chatové oblasti cca v 700 metrech nad mořem v klidné části obklopena lesem a loukou. V zimě má chata ideální polohu pro lyžování (nachází se přímo vedle vleku Macher), nebo se dá sjet přímo ke spodní stanici lanovky Kejnos (cca 300m).

V létě je ideální pro odpočinek v přírodě, a na pěší turistiku - vše hned v místě (autobusová zastávka, turistické trasy).

Parametry nemovitosti

NázevChata Na Hromádce
Ložnice2 ložnice
MěstoBenecko
Wifine
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 5 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.