Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Prodej domu 2+kk • 65 m²Pančava, Zlín - Příluky u Zlína, Zlínský kraj

Pančava, Zlín - Příluky u Zlína, Zlínský krajMHD 1 minuta pěšky • Parkování
Cena4 490 000 KčUšetříte 210 000 Kč4 700 000 Kč

Tato nemovitost již od 17 545 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,19 %.


Prodej rodinného domu na atraktivním místě u hlavního dopravního spojení ze Zlína na Slovensko. Dům je na místě, kde lze spojit podnikání s bydlením. Díky svažitému terénu je možné využít zajímavou nepřehlédnutelnou polohu pro výstavbu polyfunkčního objektu ideální pro prodejnu, včetně skladovacích prostor, kanceláří, technického zázemí nebo jiné. V klidné zadní části lze využít prostor pro vybudování až dvou bytových jednotek o velikosti 4+kk s vlastními prostornými zahradami a venkovním vstupem nebo jako zázemí k podnikání. Před objektem vzniká celkem šest parkovacích míst.

K objektu jsou k dispozici podklady pro výstavbu i pro demolici, geologické i hydrogeologické posouzení. Je zde také možnost odpočtu DPH. Tuto nemovitost nabízí realitní kancelář M&M reality.

Parametry nemovitosti

StavDobrý
Dispozice2+kk
Číslo inzerátu814636
UmístěníKlidná část
Plocha pozemku904
Cena za jednotku69 077 Kč / m2
Konstrukce budovySmíšená
VybavenoNevybaveno
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha65
RizikaPrověřit »

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 1 minuta pěšky
Parkování

Hypoteční kalkulačka

let

V okolí nemovitosti najdete

MHDZlín-Příluky
🚶 69 m (1 min)
PoštaZlín 7
🚘 1 866 m (2 min)
ObchodSvoboda&Březík
🚘 977 m (4 min)
BankaKomerční banka
🚘 3 456 m (5 min)
RestauraceMaja
🚶 139 m (2 min)
LékárnaGemini
🚘 640 m (1 min)
Škola
🚘 1 430 m (2 min)
Mateřská školaSlínová
🚘 1 887 m (3 min)
SportovištěSportovní hala
🚘 1 966 m (4 min)
Hřiště
🚘 3 333 m (7 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.