Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Vrchlabí, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Vrchlabí, Královéhradecký kraj
Pronájem chaty, chalupy, Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Pronájem chaty, chalupy • 7 ložnic bez realitkyVrchlabí - Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Vrchlabí - Vrchlabí, Královéhradecký kraj

rekreační dům za týden: léto 59.000 Kč, zima 75.000 Kč

Více informací


Pronájem Rekreačního domu Vrchlabí v oblasti Krkonoše: 7 ložnic, celkem pro 6 až 22 osob.rekreační dům za týden: léto 59.000kč, zima 75.000kč. Pension Kobr se nachází v horském městečku Vrchlabí – bráně Krkonoš. Vrchlabí je malebné město s téměř 13000 obyvateli, rozkládající se v údolí horního toku Labe. Je ideálním východiskem do nejvyšších českých hor. Návštěvníkům nabízí mnoho lyžařských, turistických i cykloturistických příležitostí a také řadu zajímavých historických památek.

Pension Kobr byl otevřen v roce 2000 a nachází se na strategickém místě, téměř v centru města, zároveň však v klidné části s dobrou dostupností jak pro pěší turistiku, tak i veškeré zimní sporty. Za dobu svého působení jej navštívilo bezpočet skupin, rodin s dětmi, párů, nastávajících rodičů, kteří se rozhodli pro vrchlabskou porodnici, i zaměstnanců firem. Hosté mají k dispozici saunu (venkovní i vnitřní) vybavenou kuchyni, jídelnu a samoobslužný bar.

Parametry nemovitosti

NázevPension Kobr
Ložnice7 ložnic
MěstoVrchlabí
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacita6 až 22 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.