
Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 2+1 • 65 m² bez realitkyNa Viničkách, Praha - Radotín
Na Viničkách, Praha - RadotínMHD 2 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Sklep 5 m²Využít program Bydlím hned, koupím později
Prodám družstevní byt 2+1 s výhledem na údolí řeky Berounky. Byt se nachází v klidné lokalitě poblíž přírodní rezervace Staňkovka. Okna v obývacím pokoji a ložnici jsou orientována na jih.
V roce 2017 byla provedena kompletní rekonstrukce včetně všech rozvodů (elektřina, voda, odpady). V celém domě byla také vyměněna okna a proběhlo zateplení. K bytu náleží ještě 2 sklepy a možnost využívat zahradu o výměře cca 300m2 za drobný poplatek (1500Kč/rok).
Součástí prodeje je i podíl 1/4 společného bytu SVJ, z jehož nájmu jsou hrazeny poplatky do fondu oprav.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 8. 2024 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Provedení | Standardní |
| Číslo inzerátu | 830023 |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Umístění | Klidná část |
| Rizika | Prověřit » |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Podlaží | 2. podlaží z 2 |
| Vytápění | Elektrické |
| Vlastnictví | Osobní |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 65 m² |
| Cena za jednotku | 129 215 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 5 m² | |
| Předzahrádka 300 m² | |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




