Spolubydlení bytu 2+1, 75 m² bez realitky

Nad Álejí , Praha - Břevnov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hledám spolubydlící(ho) do čistého a pěkného bytu na Praze 6, Byt je zařízený s dobrou dostupností na letiště. HMD dostupnost je výborná( 12min Pražský hrad, 40 min Palmovka!, 25 minut Anděl, 10 min. Motol a dál Řepy...)V bytě určitě nekuřáka! Sám nekouřím, jsem dokonce vegetarián. Preferuji někoho mladšího, třeba i studenta, ideální někoho z letiště nebo...
Hledám spolubydlící(ho) do čistého a pěkného bytu na Praze 6, Byt je zařízený s dobrou dostupností na letiště. HMD dostupnost je výborná( 12min Pražský hrad, 40 min Palmovka!, 25 minut Anděl, 10 min. Motol a dál Řepy...)V bytě určitě nekuřáka! Sám nekouřím, jsem dokonce vegetarián. Preferuji někoho mladšího, třeba i studenta, ideální někoho z letiště nebo podobného prostředí. UPC internet a TV možný. Sídliště je velice klidné. 7 min. od obory Hvězda.
zobrazit celý popis
I m looking for flate mate to nice and clean apartment on Prague 6. The apartment is with good conection to airport, hospital, supermarket and public transportation . I do not aceptt smoking in apartment! I have good conection with India too, so Indian student or someone who is working in Prague is favorable for me too. The place is peacefull. Internet UPC, TV conection possible.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
75 m²
cena:
6.750 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více