
- 5+kk
- 242 m²
- 395 m²
Ušetříte 1 397 200 Kč






Tato nemovitost již od 56 942 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Prodej krásného cihlového domu s dispozicí 4+1 ve velmi dobrém stavu. Tato nemovitost nabízí úplnou vybavenost a energetický štítek E. Celková plocha domu činí 140 metrů čtverečních a pozemek má rozlohu 329 metrů čtverečních. Parkování před domem nebo na pozemku.
Tento dům je ideální pro rodinu hledající klidné bydlení s možností relaxace v příjemném prostředí. V dosahu domu jsou školky, ZŠ, MHD na Černý most a Depo Hostivař, Penny, Albert a Lidl.
Dům je celý zateplený, má plastová okna a dveře.
V přízemí se nachází, zádveří, chodba, kuchyň (13,8 m2), spíž, sušárna, obývací pokoj (18m2), wc, technická místnost, kde je kombinovaný plynový kotel na ohřev teplé vody a skladovací prostor pod schodištěm. V patře najdete 3 ložnice (18m2, 11,3m2 a 20,6 m2), wc a koupelnu.
Pokud hledáte útulný domov blízko veškeré občanské vybavenosti a lesa tato nemovitost je pro vás to pravé.
Pro více informací a domluvení prohlídky mě kontaktujte skrze zprávy. Těším se na vaše zájemce!
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 4+1 |
| Provedení | Standardní |
| PENB | E - Nehospodárná |
| Užitná plocha | 140 m² |
| Rizika | Prověřit » |
| Dostupné od | 2. 7. 2024 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 849775 |
| Umístění | Klidná část |
| Plocha pozemku | 329 m² |
| Cena za jednotku | 102 857 Kč / m2 |
| MHD 1 minuta pěšky |
| Parkování |
Tato nemovitost již od 56 942 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.