Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 2+1 • 58 m²Revoluční, Svitavy - Svitavy-předměstí, Pardubický kraj
Revoluční, Svitavy - Svitavy-předměstí, Pardubický krajMHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • ParkováníTato nemovitost již od 8 907 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Nabízíme k prodeji byt 2+1 o užitné ploše 58 m², nacházející se ve čtvrtém nadzemním podlaží panelového domu v klidné části města Svitavy. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci, což vám dává skvělou příležitost upravit si interiér přesně podle vašich představ. Nemovitost je ihned k dispozici, tudíž se do nového domova můžete přestěhovat hned po zakoupení či dokončení případných rekonstrukcí. Byt se nachází na sídlišti v příjemné a klidné lokalitě, s výbornou občanskou vybaveností. Veškeré potřebné služby, jako je obchod, veterinář nebo mateřská škola, jsou v těsné blízkosti domu. Také dopravní spojení je výborné – blízko se nachází vlakové nádraží, což ocení především ti, kteří dojíždějí za prací. Tento byt vám nabízí nejen útulný domov, ale také možnost si ho přizpůsobit vašemu stylu a potřebám. Čeká na svého nového majitele, který zde vytvoří svůj nový domov. Nezapomeňte, že byty s takovým potenciálem rychle mizí z trhu, tak se neváhejte ozvat a domluvit si prohlídku. Tuto nemovitost nabízí realitní kancelář M&M reality.
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 8 907 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.