Pronájem bytu 1+kk • 25 m² bez realitkyNová, Kunštát - Kunštát na Moravě, Jihomoravský kraj
Nová, Kunštát - Kunštát na Moravě, Jihomoravský krajBalkón 4 m² • Sklep 4 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 5 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Útulný byt 1+kk v cihlové budově. Dobře udržovaný byt se nachází na 1. patře budovy a nabízí plochu 25 m2. Byt je ideální pro jednotlivce či mladý pár.
Byt je nezařízený.
Nová plastová okna a rolety den/noc.
Při vstupu do bytu oceníte praktické uspořádání prostoru a dostatek přirozeného světla. Nemovitost nabízí pohodlí a klid pro vaše soukromí. Balkón o ploše 4 m2 představuje skvělé místo pro relaxaci či posezení s kávou.
Byt nenabízí možnost parkování ani garáž, ale v blízkosti budovy je dostatek veřejných parkovacích míst.
Pokud hledáte útulné a praktické bydlení v klidné lokalitě, tento byt je pro vás to pravé. Kontaktujte mě skrze zprávy a domluvíme si prohlídku. Těším se na vaši zprávu!
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 859337 |
---|---|
Dispozice | 1+kk |
Vybaveno | Nevybaveno |
Stav | Velmi dobrý |
Konstrukce budovy | Cihla |
Vytápění | Plynové |
Cena za jednotku | 200 Kč / m2 |
Užitná plocha | 25 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 1. 5. 2025 |
Podlaží | Přízemí |
PENB | C - Úsporná |
Provedení | Standardní |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 5 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.