Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu Garsoniéra • 22 m² bez realitkyHoření, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Hoření, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, Ústecký krajČástečně vybaveno • Výtah • Parkování • Sklep 5 m² • Lodžie 4 m²Moderní garsoniéra v panelovém domě na 3. podlaží nabízí skvělý bytový prostor pro jednotlivce či mladý pár. Nemovitost se nachází ve velmi dobrém stavu a je částečně vybavena, což poskytuje dostatek prostoru pro vlastní úpravy a personalizaci.
S celkovou plochou 22 m2 poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Byt disponuje parkovacím místem, výtahem pro pohodlný přístup a sklepem pro uložení osobních věcí.
Díky výhodné lokalitě a dostupnosti veškeré občanské vybavenosti je tato garsoniéra ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní bydlení v klidné části města.
Pouze nekuřák a bez domácích mazlíčků
Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte mě prostřednictvím zpráv. Těším se na vaše zájem!
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 859500 |
---|---|
Dispozice | Garsoniéra |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
Cena za jednotku | 327 Kč / m2 |
Užitná plocha | 22 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 1. 9. 2024 |
Podlaží | 3. podlaží z 9 |
Konstrukce budovy | Panel |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.