Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Pronájem bytu 2+kk • 54 m² bez realitkySušická, Liberec - Liberec, Liberecký kraj

Sušická, Liberec - Liberec, Liberecký kraj
Měsíční nájemné12 000 Kč

+ Poplatky za služby500 Kč
+ Poplatky za energie1 Kč
+ Vratná kauce15 000 Kč


Nabízím k pronájmu byt 2+kk ve 3. nadpodlaží zděného bytového domu v klidné části Liberce - Sušická ul. K dispozici ihned. Nájemné 12.000 Kč/ měsíc + 500 Kč (internet, uklid domu, spol el.) + spotřeby (plyn, elektřina, voda). Kauce 15.000 tis. Pes, kočka NE. Maximálně pro 2 dospělé + 1 dítě! Nepřizpůsobivé menšiny NE.

Nabídka přímo od majitele nemovitosti, žádné další platby realitní kanceláři.

Vzhledem k opakujícím se dotazům:

Podrobněji rozepsané nájemné +služby a spotřeby:

Nájemné - 12.000 Kč měsíčně

Pevná platba za internet, uklid domu a spol el. - 500 Kč měsíčně

Spotřeby: vodné a stočné + elektřina + plyn

Vodné a stočné se platí zálohově majiteli spolu s nájemným a je vyúčtováno na konci roku dle skutečné spotřeby. Byt má svůj vlastní vodoměr. Zálohově požaduji cca 500 Kč osoba/ měsíc. Skutečná spotřeba u bytů bývá poměrně odlišná a většinou se pohybuje 25 m3 - 80 m3 ročně (200 Kč - 1000 Kč měsíčně za byt)

Elektřinu a plyn platí nájemce přímo dodavatelům energií. Měsíční platbu mohu pouze odhadovat a bude zcela závislá na hospodaření nájemníka.

Kauce 15.000 Kč

Při podpisu nájemní smlouvy je splatná kauce + první nájemné se službami a zálohou na vodu.

Parametry nemovitosti

Dostupné od1. 11. 2024
Konstrukce budovyCihla
VybavenoNevybaveno
Číslo inzerátu863592
UmístěníKlidná část
Cena za jednotku222 Kč / m2
StavDobrý
Dispozice2+kk
Podlaží2. podlaží z 3
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Užitná plocha54

Co tato nemovitost nabízí?

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.