Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 2+kk • 65 m² bez realitkyVelký Hájek, Žamberk - Žamberk, Pardubický kraj
Velký Hájek, Žamberk - Žamberk, Pardubický krajParkování • Sklep 3 m²Tato nemovitost již od 17 810 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Prodej novostavby cihlového bytu 2+kk v osobním vlastnictví. Byt se nachází na 1. patře z celkových 1 podlaží a má celkovou plochu 65 m2. Nabízí parkování přímo u budovy. Vybavenost bytu je nevybavená.
Tento byt nabízí moderní a útulné bydlení v klidné lokalitě. Ideální pro páry či jednotlivce, kteří hledají nové bydlení.
K dispozici je také sklep o velikosti 3 m2.
Pro více informací či domluvení prohlídky mě kontaktujte skrz zprávy.
Nyní máte možnost získat svůj vlastní byt v novostavbě za skvělou cenu! Buďte rychlí a nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 881785 |
---|---|
Dispozice | 2+kk |
Vybaveno | Nevybaveno |
Stav | Novostavba |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | B - Velmi úsporná |
Cena za jednotku | 67 677 Kč / m2 |
Užitná plocha | 65 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 19. 6. 2025 |
Podlaží | Přízemí |
Konstrukce budovy | Cihla |
Rizika | Prověřit » |

Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 17 810 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.