Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Prodej bytu 3+1 • 101 m² bez realitky, Dolní Sasko

, Dolní SaskoMHD 2 minuty pěšky
Cena628 000 €


Přeloženo pomocí AI

Tento úchvatný, světlem prozářený 3-pokojový byt se nachází v ideální lokalitě (AAA) přímo ve „Vodním čtvrti“ hanza města Lüneburg. Nemovitost byla nově postavena masivním způsobem vedle areálu Visculenhof a starého skladu v Lüneburgu a dokončena v roce 2005.

Přibližně 101 m² obytné plochy se rozkládá do celkem 3 pokojů, 1 koupelny, obývacího pokoje, ložnice, pracovny, chodby, úložného prostoru a částečně na balkon. Okna až ke zemi přinášejí místnostem spoustu světla a vytvářejí dojem prostornosti. Slunná a na Ilmenau orientovaná ložnice a obývací pokoj jsou zvláště příjemné. Zvláštním lákadlem bytu je balkon orientovaný na východ, díky kterému si můžete vychutnat dopolední slunce.

Koupelna je vybavena vestavěnými skříněmi, toaletou, umyvadlem, sprchou se skleněnými dveřmi a vanou.

K dispozici máte také vlastní úložný prostor, který se nachází v suterénu.

Do obytné plochy byl započítán balkon se polovinou jeho plochy (přibližně 4,7 m²).

Pro vaše vozidla je k dispozici pronájem garážového stání prostřednictvím společnosti Anker.

Parkovací místa pro kola a úložný prostor jsou dále k dispozici v přilehlé budově na dvoře garáží.

Byt je předáván novému majiteli bez nájemních vztahů, a proto lze řádně brzy nastěhovat.

Nabízený byt se nachází přímo ve „Vodním čtvrti“, historickém jádru moderní solné města Lüneburg. Jen několik metrů od řeky Ilmenau, zde po staletí pulsoval hospodářský život. V blízkosti naleznete veškeré možnosti nakupování. Poté, co byla obchodní doprava přesunuta na pozemní cesty, ztratil obchodní čtvrť na významu, ale ne o své kouzlo. Dnes je „Vodní čtvrť“ díky své výjimečné poloze v centru města a široké nabídce gastronomie a maloobchodu atraktivním lákadlem pro obyvatele Lüneburgu i návštěvníky města.

Hanza město Lüneburg se nachází v severovýchodním Dolním Sasku, na okraji Lüneburger Heide, která nese jeho jméno, jižně od Hamburku. Město vás nadchne svou jedinečnou architekturou, kvalitou života a pestrou nabídkou kulturních a volnočasových aktivit. V Lüneburgu se snoubí kouzlo středověkého hanza města s cihlovou gotikou a štíhlou architekturou s dynamikou a živostí mladého univerzitního města.

Do Hamburku se dostanete veřejnou dopravou nebo autem za přibližně 35 minut, přičemž k nádraží jste jen pár minut chůze.

Vybavení:

Jako nový

Podlahové krytiny:

Dlaždice, parkety

Bytový komplex:

Rok výstavby 2005

Zdroj energie:

Městské teplo

Typ topení:

Podlahové topení / radiátory

Poplatky za byt:

370 € měsíčně

Provozní náklady:

Cca. 2,60 €/m² (260 € měsíčně)

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu897322
Dispozice3+1
PodlažíPřízemí
Užitná plocha101
StavVelmi dobrý
Cena za jednotku6 218 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
MHD 2 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDWallstraße (Theater)
🚶 162 m (2 min)
PoštaHauptpost Lüneburg
🚶 352 m (4 min)
ObchodBeef and Basics
🚶 76 m (1 min)
BankaPostbank
🚶 380 m (5 min)
RestauraceBombay Place
🚶 164 m (2 min)
LékárnaSchmids Apotheke
🚶 412 m (5 min)
ŠkolaHeiligengeistschule
🚶 95 m (1 min)
Mateřská školaEv. Kita St. Johannis
🚶 217 m (3 min)
Sportoviště
🚶 327 m (4 min)
HřištěSpielplatz Im Timpen
🚶 81 m (1 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.