Prodej domu 6+1 • 118 m² bez realitkyDelmenhorst Annenheide Niedersachsen 27755
Delmenhorst Annenheide Niedersachsen 27755MHD 1 minuta pěšky • GarážTato nemovitost již od 1 417 € měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Dvojdům s vlastním vchodem byl kompletně modernizován a dnes nabízí moderní a pohodlný pocit z bydlení. Nachází se v klidné části oblíbené čtvrti Delmenhorst Annenheide – jedná se o vzácnou nabídku v této lokalitě.
Dům byl původně postaven v roce 1969 a byl v mnoha ohledech kompletně obnověn. Elektrická instalace byla zcela převedena na třížilové kabely uložené pod omítkou, což odpovídá dnešním bezpečnostním standardům. Veškeré staré vedení bylo odborně odstraněno. Stěny jsou hladce omítnuté dle standardu Q4, byly instalovány stylové berlínské lišty a nové vnitřní dveře. Podlahy byly pokryty vysoce kvalitním vinylovým materiálem a laminátem.
Renovovaná koupelna v přízemí je vybavena bezprahovou sprchou, nástěnným WC a dostatečně širokým průchodem s přípojkou pro pračku. Další koupelna, která se nachází v patře, je vybavena vanou se sprchovým koutem, WC a umyvadlem.
K domu náleží garáž, kůlna a zahrada určená výhradně k soukromému užívání. Navíc je zde další přístavba, kterou lze ideálně využít jako kancelář, dětský pokoj nebo místnost pro koníčky. Podkroví je již izolováno, opatřeno elektřinou a osvětlením a nabízí potenciál pro další přestavbu. K dispozici je také vysokorychlostní DSL internetové připojení.
Dům není pronajatý a je ihned k nastěhování. Hodí se jak pro rodinné bydlení, tak jako investice. K dispozici je také studna s podzemní vodou pro zavlažování zahrady a všechny potřebné dokumenty pro financování jsou kompletní. Nemovitost se nachází v velmi oblíbené části Delmenhorst Annenheide. Ulice je klidná a přesto velmi dobře dostupná – ať už autem, nebo veřejnou dopravou.
Zastávka autobusu se nachází přímo před domem. Obchody, školy, mateřské školky a zdravotnická zařízení jsou pohodlně dostupné pěšky. K dálnici se pak dostanete během pár minut, což umožňuje rychlé spojení s Brémami nebo Oldenburgem.
Okolí je přátelské k rodinám, zelené a pečlivě udržované – ideální pro rodiny, páry i pro ty, kteří hledají klidné bydlení, ale rádi by zůstali blízko centra. Přírodní oblast Steller-Heide, s rozlehlými pastvinami a loukami, je dosažitelná během několika minut. Tato lokalita patří mezi nejžádanější obytné zóny v Delmenhorst a nabízí vynikající kombinaci klidu, blízkosti města a dobré infrastruktury.
Vybavení je promyšlené a moderní: Podlahy jsou z vysoce kvalitního vinylu a laminátu. Jedna koupelna je kompletně zrekonstruována, je vybavena bezprahovou sprchou, nástěnným WC a přípojkou pro pračku. Elektrická instalace je nová, třífázová a zcela uložena pod omítkou. Okna mají dvojité zasklení a jsou v dobrém stavu. Stěny jsou hladce omítnuté (Q4) a opatřené moderními lištami. Budova je zásobována centrálním topením a ohřev teplé vody je zajišťován kotlem (není instalován průtokový ohřívač).
Podkroví je již izolované a opatřené elektřinou a osvětlením – pokud potřebujete více prostoru, lze jej snadno přestavět. Menší přístavba může sloužit jako kancelář. V exteriéru se nachází garáž, robustní kůlna a vlastní zahrada. Navíc je zde studna s podzemní vodou pro zavlažování zahrady.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 898317 |
---|---|
Dispozice | 6+1 |
Plocha pozemku | 334 m² |
PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
Celkem podlaží | 2 |
Užitná plocha | 118 m² |
---|---|
Dostupné od | 9. 5. 2025 |
Stav | Po rekonstrukci |
Stáří | Nad 50 let |
Cena za jednotku | 2 965 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 1 417 € měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.